728 x 90

میرسلیم: سرنوشت آن ۲۰میلیارد یورو و نیز ۶۰تن طلا که از خزانه ملت خارج شد چیست؟

مجلس آخوندی
مجلس آخوندی

در جلسه روز چهار‌شنبه ۲۶شهریور، مجلس رژیم بار دیگر جنگ گرگها بر سر ورشکستگی اقتصادی و فساد حکومتی و اوضاع بحرانی رژیم بالا گرفت و مهره‌های باند غالب آخوند روحانی را به باد حمله گرفتند.

میرسلیم عضو مجلس ارتجاع: امروزه بیرحمانه‌ترین مالیات غیرمستقیم بر مردم تحمیل شده که سنگین‌ترین فشار را به‌ویژه به ۳ دهک اول یعنی گروه‌های کمتر برخوردار وارد می‌آورد این مالیات ظالمانه ناشی از سقوط ارزش پول ملی است که فقط در ۳سال گذشته یک دهم شده است و کمر مردمان را شکسته و آنها را به فلاکت کشانده است دولت برای جبران کسری بودجه مزمن روشهای ناشایستی را که از همه ساده‌تر ولی از همه برای مردم مصیبت‌بارتر است انتخاب کرده و آن افزایش نقدینگی با خلق پول بدون پشتوانه از جمله چاپ اسکناس.

همین جا از نمایندگان محترم درخواست می‌کنم آمادگی خود را برای تحقیق و تفحص از اقدامات چند سال اخیر شورای به‌اصطلاح اقتصادی سران قوا اعلام کنند تا ببینیم غیر از عملکرد نسنجیده در مورد قیمت سوخت که با هزینه کردن از رهبری شعله آن خاموش شد و غیر از چاپ اسکناس برای جبران کسری بودجه چه دسته گلی به آب داده است!

جناب آقای روحانی و معاون اولشان جناب آقای جهانگیری و رئیس کل بانک مرکزی وقت آقای سیف باید جوابگوی این سؤال باشند که سرنوشت آن ۲۰میلیارد یورو و نیز ۶۰تن طلا که از خزانه ملت خارج شد چیست؟ این افتضاح در دوران مدیریت آنها رخ داده است در هر حال باید پاسخگو باشند که چه بر سر بیت‌المال آمد فاجعه‌یی که به نرخ امروز بیش از ۵۰۰هزار میلیارد تومان را برباد داد!

میبدی: نرخ ارز، بحث بورس و گرانی‌ها امان از این مردم بریده است، آقای رئیس‌جمهور چه می‌کنید شما به خدا[با داد و فریاد]؟ آقای رئیس‌جمهور در دفترتان نشسته‌اید فکری به‌حال مردم بکنید هر روز گریبان نمایندگان گرفته می‌شود هر روز مردم سؤال می‌کنند، اصلاً و ابداً این سفره مشخص نیست هر روز دارد کوچکتر می‌شود. دیروز شاهدش بودید تو این مجلس آقای رئیس‌جمهور نه جواب سؤال می‌دهی نه مطرح می‌کنی نه پیگیری می‌کنی دلت به این خوش است نشسته‌ای اونجا دستور می‌دهید و فکر می‌کنی مملکت گل و بلبل است. در این زمینه یک فکری بکند مجلس

امروز مذاکره‌کنندگان ما رفتند در برجام متأسفانه غفلت کردند و مکانیزم ماشه را به دشمن دادند.

نظری: چرا مجلس ملاحظه کاری می‌کند؟ آقای رئیس‌جمهور باید به مجلس فراخوانده شده و توضیح دهد که چرا وزارتخانه مهمی هم‌چون صمت که ترکیبی از چند وزارتخانه ادغام شده است، با سرپرستی اداره می‌شود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d82aad4e-5552-494f-8a5d-33fad67ce95d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات