728 x 90

مهمترین اخبار ایران و جهان در ۶۰ثانیه - اخبار شامگاهی۲۳مرداد۹۸

تشبثات مذبوحانه و رسوای وزارت اطلاعات علیه مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت: سرکردگان رژیم از استقبال فزاینده از مجاهدین و مقاومت ایران در شبکه‌های اجتماعی ابراز وحشت می‌کنند. در چنین شرایطی وزارت اطلاعات، سپاه تروریستی پاسداران و نیروی قدس با به کار گرفتن ماشین تبلیغاتی و سایبری خود مذبوحانه به مقابله برخاسته‌اند.

 

فراخوان مقاومت ایران به هموطنان

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت از عموم هموطنان به‌ویژه پشتیبانان مقاومت و هواداران مجاهدین می‌خواهد توطئه‌های سایبری آخوندها را خنثی کنند

 

گزارش سالانه سرویس اطلاعات فدرال سوئیس

گزارش سالانه سرویس اطلاعات فدرال سوئیس: ‌ در سال ۲۰۱۸، مقامهای فرانسه و دانمارک توانستند حملات رژیم ایران به مخالفان رژیم را خنثی کنند. هر دو کشور حملات را در دو مورد به سرویس اطلاعاتی رژیم ایران یعنی وزارت اطلاعات نسبت می‌دهند.

 

آخوند روحانی:‌ دشمن جنگ را به ما تحمیل کرده است

آخوند روحانی: ما وارد یک جنگ تحمیلی شدیم دشمن به ما تحمیل کرد. ما که آغازگر نبودیم ما که از برجام خارج نشدیم. من معتقد هستم آخرین فشارها را به ما وارد کردند

 

اعدام یک زندانی و انتقال پنج زندانی به انفرادی

دژخیمان خامنه‌ای سحرگاه روز چهارشنبه یک زندانی را در زندان خدابنده در استان زنجان اعدام کردند. همچنین روز چهارشنبه ۵زندانی برای اجرای حکم اعدام در زندان زاهدان به سلولهای انفرادی منتقل شدند.

 

گوشمالی یکی از عوامل رژیم در سمنان توسط مردم

جمعی از مردم سمنان به یکی از عوامل سرکوب رژیم در سمنان که به بهانه امر به معروف و نهی از منکر مزاحم مردم می‌شد حمله کردند و او را گوشمالی دادند.