728 x 90

مقاومت ایران: سفر ظریف به شمال اروپا قویاً محکوم است و باید لغو شود، این سفر تشویق به ادامه نقض وحشیانه حقوق‌بشر و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی است

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

به گزارش خبرگزاریهای حکومتی جواد ظریف، وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم بر ایران قرار است از روز دوشنبه ۱۹ اوت به فنلاند، سوئد و نروژ مسافرت کند.

مقاومت ایران پذیرش رئیس دیپلمات تروریستهای رژیم قرون‌وسطایی آخوندی را قویاَ محکوم کرده و آنرا تشویق این رژیم در ادامه و تشدید نقض وحشیانه و سیستماتیک حقوق‌بشر، صدور تروریسم و جنگ‌افروزی می‌داند. این سفرهای برنامه‌ریزی شده که خشم و انزجار عموم مردم ایران را فراهم می‌کند باید لغو شود.

ظریف هم‌چون خامنه‌ای و روحانی و قاسم سلیمانی و دیگر سرکردگان رژیم به‌خاطر مشارکت و تسهیل جنایت علیه بشریت و نسل کشی، هم‌چون وزیر خارجه هیتلر باید در برابر عدالت قرار گیرد.

نقش ظریف و وزارتخانه متبوعش در دفاع و توجیه جنایات این رژیم و هماهنگ کردن و تسهیل توطئه‌های تروریستی در خارج، امر شناخته شده‌ای است. تنها در سال ۲۰۱۸، ۵دیپلمات تروریست رژیم آخوندی، از جمله یک سفیر، به‌خاطر دخالت مستقیم شان در طرح‌های تروریستی علیه مقاومت ایران و مخالفان ایرانی از خاک اروپا اخراج شده و ۴تن دیگر از مزدوران آن، از جمله یک به‌اصطلاح دیپلمات به‌خاطر طراحی برای بمب‌گذاری در گردهمایی بزرگ ایران آزاد در پاریس در سال ۲۰۱۸، در زندان و در انتظار محاکمه هستند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۶مرداد ۱۳۹۸(۱۷اوت ۲۰۱۹)