728 x 90

معاون وزیر کشور آلبانی: به آژانسهای امنیتی به خاطر خنثی کردن حمله تروریستی علیه مجاهدین افتخار می‌کنم

خانم رومینا کوکو  معاون وزیر کشور آلبانی
خانم رومینا کوکو  معاون وزیر کشور آلبانی

معاون وزیر کشور آلبانی از آژانسهای امنیتی این کشور به خاطر خنثی کردن حمله تروریستی رژیم آخوندی علیه مجاهدین قدردانی کرد.

خانم رومینا کوکو  معاون وزیر کشور آلبانی اعلام کرد: «آژانسهای امنیتی آلبانی با موفقیت یک حمله علیه مجاهدین خلق حاضر در آلبانی را که توسط نیروی قدس شاخه غیرقانونی سپاه پاسداران، برنامه ریزی شده بود خنثی کردند، نیروی قدس مسئول ارتکاب حملات کشنده علیه مخالفان رژیم در کشورهای خارجی است. به آژانس‌های امنیتی و همکاری ثمربخش آنها که منجر به درهم شکستن چنین حمله‌یی شد افتخار می‌کنیم. از همه شما بخاطر اینکه کشور ما را مکانی امن می‌کنید متشکریم.»

 

خاطرنشان می‌شود روز اول آبان ۹۸ کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران در اطلاعیه‌یی با  عنوان (رئیس پلیس آلبانی شبکه تروریستی آخوندها علیه مجاهدین را افشا می‌کند) در رابطه با خنثی شدن توطئه تروریستی علیه مجاهدین در آلبانی نوشت:

 

چهارشنبه اول آبان ۱۳۹۸(۲۳اکتبر ۲۰۱۹) مدیر کل پلیس آلبانی از کشف یک شبکه تروریستی رژیم آخوندی در آلبانی خبر داد که هدف آن انجام حملات بر روی جنبش اپوزیسیون ایران (مجاهدین خلق) بود. این شبکه تروریستی اخیراً توسط نهادهای امنیتی آلبانی کشف شده است.

این شبکه علاوه بر سایر اقدامات جاسوسی و تروریستی، در مارس ۲۰۱۸ دست‌اندرکار طرح حمله تروریستی به گردهمایی مجاهدین در جشن نوروز ۱۳۹۷ بوده است. حمله‌یی که در آخرین مراحل عملیاتی کشف و خنثی شد و مدیر کل پلیس در کنفرانس امروز جزییات جدیدی از آن ارائه کرد.

در گردهمایی نوروزی علاوه بر خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، شهردار رودی جولیانی و شخصیتهای اروپایی و آمریکایی و هم‌چنین مسئولان سازمان مجاهدین خلق ایران شرکت داشتند.

مدیرکل پلیس اعلام کرد این حمله از داخل ایران توسط یکی از سرکردگان نیروی قدس با نام مستعار پیمان هدایت می‌شد. وی افزود بریده مزدوری به‌نام علیرضا نقاش زاده متولد ۱۹۷۴ با یک پاسپورت اطریشی به‌نام اروین آرام که خود را از «اعضای سابق مجاهدین» معرفی می‌کرد در این عملیات تروریستی دست داشته است.

همین سرکرده نیروی قدس شمار دیگری از بریده مزدوران را در کشورهای اروپایی برای عملیات جاسوسی و تروریستی علیه مقاومت ایران تأمین و مدیریت می‌کند.

علیرضا نقاش زاده که توسط نیروی قدس اجیرشده بود، به بهانه دیدار مادرش طاهره زارنجی و بردن وی از آلبانی، به این کشور سفر می‌کرد و به جمع‌آوری اطلاعات لازم برای این عملیات جنایتکارانه تروریستی می‌پرداخت.

اسدالله اسدی دیپلمات تروریست بمب‌گذار که در جریان حمله تروریستی به گردهمایی ایرانیان در پاریس در ژوئن ۲۰۱۸ دستگیر شد، دبیر سوم سفارت رژیم در اطریش بود. وی ۱۶ماه است که در زندان به‌سر می‌برد.

به گفته مدیر پلیس آلبانی، نیروی تروریستی قدس علاوه بر عوامل ایرانی خود، باندهای جنایات سازمان‌یافته در ترکیه را برای اقدامات تروریستی علیه مجاهدین به‌خدمت می‌گیرد. در همین رابطه عبدالخالق ملک‌زاده (با نام مستعار فرهاد) یک مأمور عملیاتی نیروی قدس به‌طور مداوم با عبدالسلام تورگوت یک جنایتکار حرفه‌یی شناخته شده در ترکیه در تماس بود.

عبدالخالق ملک‌زاده اهل سراوان، مدیرعامل اخراجی شرکت تعاونی قیر سبز در چابهار از مأموران وزارت اطلاعات مأمور به خدمت در مالزی و سپس مسقط و بعد از آن ترکیه در پوشش شرکت پتروپارس است.

شایان یادآوری است که در ماه مارس ۲۰۱۸ دو تروریست رژیم آخوندی برای بمب‌گذاری و ایجاد انفجار در مراسم نوروزی مجاهدین در پوش خبرنگار از ترکیه به آلبانی رفتند اما در حال عکس برداشتن از محل دستگیر شدند.

به موازات اعزام مأموران رژیم ایران و بریده مزدورانی مانند علیرضا نقاش زاده، چند تن از افراد باند عبدالسلام تورگوت نیز برای اجرای عملیات تروریستی به آلبانی اعزام شدند.

به گفته مدیر پلیس آلبانی، عبدالسلام تورگوت در سال ۲۰۱۱در آلبانی به اتهام قاچاق یک تن هروئین به زندان افتاده بود، اما توانست با یک پاسپورت قلابی فرار کند. وی به‌خاطر قاچاق مواد مخدر در آذربایجان و ترکیه نیز به زندان افتاده است.

از سوی دیگر رژیم آخوندی ناتوان از مقابله با خیزشهای مردمی و فعالیت‌های فزاینده جوانان و کانون‌های شورشی،با گسیل مزدورانش به سفارتهای آلبانی در کشورهای مختلف، بیهوده و احمقانه بر طبل شیطان‌سازی می‌کوبد. اینجا دیگر آه و اشک و ناله و بر سر و رو کوبیدن به‌خاطر عملیات مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران، جایگزین قدرت‌نمایی پوشالی سپاه و اطلاعات آخوندها می‌شود.

در هر حال و با هر ترفندی، هدف اصلی اطلاعات و سپاه تروریستی از شیطان‌سازی و جاسوسی و تروریسم هم‌چنانکه سرویسهای امنیتی از جمله در آلمان و هلند بارها اعلام کرده‌اند، سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران است.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا از عموم هموطنان در کشورهای اروپایی می‌خواهد هر گونه اطلاعات درباره مزدوران رژیم را به اطلاع پلیس برسانند.

در بیانیه ۲۹آوریل ۱۹۹۷ اتحادیه اروپا تصریح شده است که «کادر اطلاعاتی» رژیم باید از اروپا اخراج گردد و تضمین شود که «ویزا برای ایرانیان مرتبط با دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی صادر نمی‌شود.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم بار دیگر تأکید می‌کند:

-مأموران و مزدوران اطلاعات و سپاه و نیروی تروریستی قدس باید محاکمه و مجازات و از خاک اروپا اخراج شوند.

-وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران باید در لیست تروریستی اتحادیه اروپا قرار گیرند.

- سفارتها و نمایندگیهای این رژیم که مراکز ترور و جاسوسی هستند باید تعطیل شوند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ee878b4c-0eef-4d67-8985-179f736dd40d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات