728 x 90

مصرف حمله شکست‌خورده موشکی به اشرف نخستین، توسط پاسدار حاجی‌زاده برای لاپوشانی ضعف و بحران ولایت و جنگ‌وجدال ارتش و سپاه

پاسدار حاجی زاده
پاسدار حاجی زاده
  • تقلای بیهوده و مضحک تلویزیون تحت‌امر خامنه‌ای برای رفع و رجوع مصاحبه سانسور شده سرتیپ سیاری و برملا شدن کشمکشهای سپاه و ارتش در ولایت بحرانی.

سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش تحت‌امر خامنه‌ای ۱۱خرداد ۹۹:

«این حرفی که اینها توی تلویزیون زدند و پخش شد، یعنی همه ما بی‌غیرتیم، یعنی همه ما احساس نداریم، یعنی همه ما مردیم، یعنی همه ما (نامشخص - ۰۲۳۷) یعنی همه ما منافع ملی را نمی‌دانیم، آخه بی‌وجدان که نشستی این حرف را زدی هیچ حساب نکردی که چقدر آدم ممکن است در این قضیه درگیر باشه.» (سایت اعتماد آنلاین رژیم- ۱۱خرداد ۹۹)

  • مصرف حمله شکست‌خورده موشکی به اشرف نخستین تحت عنوان انتقام هلاکت صیاد شیرازی قاتل مجاهدین و جنایتکار جنگی در فروغ جاویدان و کشتار پیشمرگان کردستان برای لاپوشانی ضعف و بحران ولایت و جنگ‌وجدال ارتش و سپاه.
  • دعاوی مسخره پاسدار حاجی‌زاده سرکرده هوا فضای ولایت خامنه‌ای و مسئول شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی که بعد از برملا شدن آن برای خودش آرزوی مرگ کرد و سخنگوی مجاهدین در همان زمان بر اجابت حتمی الوقوع این درخواست و ضمیمه شدن این جانی به صیاد شیرازی تأکید کرد.

پاسدار حاجی زاده سرکرده هوا فضای ولایت خامنه‌ای در مصاحبه‌ای با تلویزیون شبکه دو رژیم آخوندی در روز ۲۰خرداد ۹۹ تلاش کرد ضمن رفع و رجوع برملاشدن کشمکشهای سپاه و ارتش برای لاپوشانی ضعف و بحران ولایت حمله شکست خورده به اشرف نخستین را در انتقام هلاکت صیاد شیرازی باز مصرف کند.

تلویزیون رژیم ۲۰خرداد ۹۹:

مجری: وقتی بی‌خبر از پیوند ناگسستنی سپاه و ارتش صید صیاد دلها کردند در ۲۰۳۰ امشب برای اولین بار تصاویر انتقام سخت شهادت شهید صیاد شیرازی را می‌بینیم.

حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه: آماده‌سازی برای همان اجرای عملیات انتقام بله خون شهید صیاد است.

گزارشگر: بله صحبت ما برمی‌گردد به شهید صیاد شیرازی در شبی که سالگرد انتقام خون اوست.

حاجی زاده: شکل‌گیری توپخانه سپاه خب به نوعی مدیون شهید صیاد هستیم ایشان خیلی به ما کمک کرد.

خبرنگار: و می‌رسیم به‌شهادت امیر ارتش به‌دست منافقین کوردل

حاجی زاده: برای ما سنگین بود ترور ایشان.

خبرنگار: دو ماه پس از ترور شهید صیاد نوبت به انتقام خون او می‌رسد و سپاه مأمور این عملیات.

حاجی زاده: این مأموریت انتقام را به نیروی هوایی سپاه آن‌روز هوافضا نیرو هوایی بود و فرمانده نیرو هم شهید کاظمی بود من آنموقع مدیر موشکی بودم در عملیات نیرو.

احمد کاظمی: انشاالله تعالی آنچه که خدا خواست همان نتیجه خواهد شد هر چی هم نتیجه باشد همان خوب است.

گزارشگر: این تصاویر بیست خرداد ۷۸ است شب انتقام نام عملیات رضوان بود و وزارت اطلاعات هم در آن همکاری داشت.

حاجی زاده: روش همین بود دیگه برای این‌که یک هدف از بین برود خب الآن با یک موشک اینکار را می‌شود کرد آنموقع باید تعداد بیشتری می‌زدی که احتمال اصابت برود بالا.

گزارشگر: اما به‌فاصله چند ماه مرحله دوم عملیات انتقام خون صیاد هم اجرا می‌شود.

حاجی زاده: تلفات خیلی سنگین گرفته شد خودشان هم اقرار کردند.

خب بعد از آن تاریخ هم دیگر کسی تصویری از رجوی کسی ندید دیگر آنموقع می‌گفتند مجروح شده ولی دیگر بعدش ما نفهمیدیم بالاخره کشته شد مجروح شد چی شد ولی دیگر کسی هیچی بیرون نیآمده.

حاجی زاده: ببینید ریشه رفاقت و صمیمیت و ارتباطات صمیمی بین سپاه و ارتش واقعاً این روابط ریشه‌دار است. دلی است یعنی همان‌طور که مثلا حالا من مقایسه می‌کنم این روزها برای انتقام شهید سلیمانی چطور بچه‌ها آمدند پای کار دقیقاً من هر دو را دیدم هم آن انتقام را دیدم هم این انتقام را.

خبرنگار: فرقی ندارند.

حاجی زاده: هیچ فرقی ندارد هیچ فرقی ندارد.

علی رضوانی خبرگزاری صدا و سیمای رژیم: شهید صیاد هم یک جمله را بارها تکرار کرده بود ارتشی سپاهی یک لشگر الهی.

اشاره پاسدار حاجی زاه به حمله موشکی شکست خورده ۲۰خرداد۱۳۷۸ به قرارگاه اشرف است که هیچ ضایعه یی متوجه مجاهدین نکرد.

پاسدار حاجی زاده در ۲۲ فرورین امسال نیز از فرط استیصال این حمله شکست‌خورده و آرزو به‌دل شدن نابودی مجاهدین را غنی‌سازی و به بمب‌گذاری کنار جاده‌ای روز قبل از آن بر سر راه اتوبوس حامل مجاهدین سنجاق کرده بود، تا برای خلیفه درمانده ارتجاع در باتلاق کرونا ، قدرت‌نمایی کاذب دست‌وپا کند. پاسدار مزبور پس از فضیحت ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی، به‌غلط کردم گویی پرداخت و برای ماستمالی کردن جنایت علیه بشریت آرزوی مرگ کرد.

سخنگوی مجاهدین در همان زمان بر اجابت حتمی الوقوع این درخواست و ضمیمه شدن این جانی به صیاد شیرازی تأکید کرد