728 x 90

مصاحبه تلویزیون الغد با یکی از اعضای کانون‌های شورشی در داخل کشور

مصاحبه تلویزیون الغد با یکی از اعضای کانونهای شورشی در داخل کشور
مصاحبه تلویزیون الغد با یکی از اعضای کانونهای شورشی در داخل کشور

تلویزیون الغد ۱۹مرداد، با یکی از زنان از اعضای کانون‌های شورشی داخل کشور که در کمپین می‌توان و باید با شرکت ۵هزار کانون شورشی در راستای قیام و خیزش برای سرنگونی نظام آخوندی شرکت کرده بود، مصاحبه‌یی به‌عمل آورد.

کانون شورشی با نام الهام در این مصاحبه گفت: ابتدا فکر می‌کردم کانون‌های شورشی فقط در شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند. ولی بعد از دیدن تلویزیون مقاومت ایران متوجه شدم که آنها در تمامی شهرهای ایران فعال هستند و این خیلی دلگرم‌کننده بود. این فعالیت‌ها هر روز رشد می‌کند.
من در زمینه‌های مختلفی فعالیت داشته‌ام. مانند پخش اعلامیه‌های سازمان مجاهدین خلق ایران و نصب تصاویر رهبرانمان مسعود و مریم رجوی روی دیوارها و پخش سخنرانی رهبرانمان و شعارهای انگیزاننده در خیابانهای مختلف.
بالطبع فعالیت‌های ما افزایش یافته است که شامل مختل کردن دوربینهای مداربسته اداره‌جات وابسته به شهرداری تهران که برای جاسوسی از مردم ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز می‌شود و این واقعاً برای مردم تشویق کننده است و باید مردم فعالیت‌های ما را ببینند.

کانون شورشی با نام الهام افزود: یک بار در حال نصب بنر بزرگ عکس مریم رجوی بر روی دیوار بودم و متوجه شدم که خانمی مرا زیر نظر گرفته است، ابتدا ترسیدم اما او بعد از آن خندید و محل را ترک کرد و هم‌چنین دو خانم دیگر هم تشویق شدند که در کمپین ”می‌توان و باید“ شرکت کنند.
این کمپین خیلی بزرگ بود و ۵۰۰۰نفر در آن شرکت داشتند. در سال گذشته فقط ۱۰۰۰نفر (در کمپینی مشابه) شرکت کرده بودند اما امسال ۵۰۰۰نفر شرکت کردند و این در حالیست که شرایط سختر می‌نمود ولی شور و شوق برای مشارکت (در این کمپین) بیشتر بود.

پیام من به جامعه جهانی این است که از این رژیم تروریستی حمایت نکنید، مردم ما تشنه آزادی هستند و از فقر خسته شده‌اند. به قیام ما بر علیه این رژیم کمک کنید و مقاومت ما را رسماً به‌رسمیت بشناسید. تأکید می‌کنم که ما این رژیم را سرنگون خواهیم کرد از این رو تعامل با آخوندها را متوقف کنید. ”می‌توان و باید (تلویزیون الغد ۱۹مرداد).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b4828054-c5be-4bea-8e29-9468979a1b70"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات