728 x 90

مسکن فقط برای نیروهای سرکوبگر

خانه‌های سازمان برای نیروهای سرکوبگر رژیم
خانه‌های سازمان برای نیروهای سرکوبگر رژیم

سالی یک میلیون خانه‌یی را که رئیسی جلاد وعده داده بود یادتان هست؟

وعده‌یی که محقق نشد! اما حالا مجلس آخوندها تصویب کرده که؛

اولا ستاد کل نیروهای مسلح رژیم سالانه ده‌هزار واحد خانه سازمانی برای مأمورانش بسازد

ثانیا دولت مکلف شده تا زمین و پشتیبانی‌های لازم و زیرساخت‌های مورد نیاز برای ساخت صدهزار خانه سازمانی برای نیروهای سرکوبگر انتظامی (همان فراجا) به‌صورت رایگان بسازد

ثالثا وزارت راه و شهرسازی باید دست‌کم سه هزار خانه سازمانی برای وزارت جنایتکار اطلاعات بسازد

و در این میان؛

وزارت راه و شهرسازی باید طرح تهیه زمینهای لازم برای این پروژه‌ها را تهیه کند، طرح تغییر کاربری زمینهای معرفی شده برای این پروژه‌ها را تنظیم کند!

بانک مرکزی هم مکلف شده تا نسبت به تأمین سهمیه تأمین زمین و پرداخت تسهیلات بانکی مورد نیاز این پروژه‌ها اقدام کند.

لازم به یاد‌آوری است که «خانه سازمانی» خانه‌یی است که به پرسنل هر اداره یا نهادی واگذار می‌شود تا در طول دوران اشتغالش در آن ساکن باشد و پس از اخراج یا استعفا یا حتی بازنشستگی باید خانه سازمان را تخلیه کرده و به نهاد مربوطه برگرداند! یعنی «مسکن» در برابر «کار» مشخص روزانه!

و از آنجا که این کلان طرح خانه‌سازی اساساً برای نیروهای سرکوبگر رژیم (وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی و نیروهای مسلح و مانند آنها) ساخته می‌شوند، در نتیجه باید گفت: این خانه‌های سازمانی در ازای سرکوب مردم به مأموران این نهادها واگذار می‌شود و بس!

نکته ناگفته دیگر در این طرح را البته عموم مردم‌مان می‌بینند و می‌دانند و آن‌هم ظلمی است که مأموران رژیم موقع ویران کردن خانه‌های مردم و آلونک‌های فرودستان حاشیه شهرها به‌خرج می‌دهند و با توحش کامل، خانه‌های مردم را ویران می‌کنند، روالی که حالا روشن می‌شود علت آن‌همه وحشی‌گری در خراب کردن خانه‌های مردم از کجا ناشی می‌شود و این مزدوران برای خانه خرابی مردم از کجا این همه انگیزه حیوانی می‌گیرند؟!

به‌هرحال از امروز که این طرح‌های مجلس ارتجاع آشکارا اعلام شده، دیگر مردم به‌روشنی می‌دانند موقع مراجعه مأموران سرکوبگر با لودرها و بولدوزرهایشان، با چه کسانی طرف هستند؟!

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b778ecb1-d92c-49ac-89ec-3f671bf1a711"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات