728 x 90

محمدعلی توحیدی: جهان در اعتلای مقاومت ایران و در بن بست مرگبار آخوندهای وحشی، حقیقت سرنگونی فاشیسم مذهبی را به چشم می بیند!

محمدعلی توحیدی
محمدعلی توحیدی

سخنرانی محمدعلی توحیدی در تظاهرات بزرگ استکهلم:

 

به نام خدا

و به نام خلق قهرمان ایران

به نام قیام ملی سی تیر،

در حمایت از نهضت ضداستعماری و ضددیکتاتوری شاه، به رهبری دکتر محمد مصدق

و به نام قیام سی خرداد، سرآغاز مقاومت انقلابی برای سرنگونی خمینی و سلطنت مطلقه شیخ به رهبری مسعود رجوی.

که تظاهرات امروز ما هم شعله‌یی از همان آتشهای فروزان قیام و آزادی است.

بله، در قله چهار دهه وفا و پایداری و جان‌فشانی بی‌وقفه برای آزادی.

ما در پاسخ به فرمان آماده‌باش مسعود در دوران سرنگونی گرد آمده‌ایم و حاضر می‌گوییم حاضر حاضر حاضر.

 

اما این سیاست و مشی سرنگونی چیست، که برای هم جبهه‌گان خامنه‌ای و روحانی در داخل و خارج کشور و برای همدستان دشمن و خائنان به ملت و مقاومت، و برای مماشات‌گران و غارتگران نفت و اهل معامله و مذاکره با قاتلان و برای شبکه خبرنگاران دوست آخوندها، این قدرتلخ و گزنده است؟

و این قدرتلاش می‌کنند تا آن را با انواع ترفندها بپوشانند و مثل همان نهضت مصدق تخطئه کنند و مارک برنند و شیطان‌سازی کنند؟!

سرنگونی رژیم آخوندی و آمادگی برای آن، برترین حقیقت سیاسی برای مشتاقان و رزمندگان آزادی و همه مردم ایران است که در چنگال ضحاکان عمامه‌دار و پاسدار، گرفتارند.

و برترین حقیقت سیاسی و مبرم‌ترین وظیفه برای کاوه‌ها و رزمندگان آزادی است.

-از همان فردای قیام ۳۰خرداد که آخوندها خواهران دانش‌آموز ما را بدون احراز هویت اعدام کردند، تا سلسله نبردهای شهری و نبردهای منظم ارتش آزادی

- از در هم شکستن طلسم جنگ ضدمیهنی توسط ارتش آزادی تا حماسه کبیر فروغ جاویدان و سالهای پایداری پرشکوه در اشرف و لیبرتی،

- از قیام سراسری دیماه تا خیزشها و شهرها و کانون‌های شورشی، تا سلسله تظاهرات جهانی و سلسله گردهماییهای ایران آزاد و تظاهرات امروز ما در همین جا.

بله، این ایران است که به آماده‌باش دوران سرنگونی پاسخ می‌گوید و برای تحقق آن، از دل و جان حاضر حاضر می‌گوید می‌گوید: حاضر حاضر حاضر

-بله این حقیقت برتر سیاسی این حقیقت ضروری سرنگونی امروز فقط صدای مردم ایران نیست بلکه حقیقت برتری است که در سیاست جهان نیز طنین انداخته است.

بگذارید از یک روزنامه آمریکایی برایتان بخوانم که چهار روز پیش نوشته بود:

واشنگتن تایمز۱۶ژوئیه / چیزی این هفته در آلبانی تغییر کرد

«سازمان مجاهدین خلق ایران برای دهه‌ها به‌خاطر یک بسیج سازمان‌یافته و مؤثر اطلاعات گمراه‌کننده توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران و به‌خاطر مماشات رؤسای جمهور آمریکا با ملایان و به‌خاطر به‌دست آوردن توافقی با ” میانه‌روها “ در ایران که وجود خارجی ندارند شیطان‌سازی شدند و در دولت اوباما اجازه داده شد آنها توسط نیروهای عراقی تحت کنترل رژیم ایران تا مرز نابودی بروند. آنها طی این مدت، تروریست، فرقه، غیرمؤثر و برای جهان خطرناک خوانده شدند

اما هفته گذشته همه چیز تغییر کرد طی یک گردهمایی بزرگ شامل سیاستمداران و مدعوین از سراسر جهان که چندین روز به کمپ اشرف۳ در خارج تیرانا سرازیر شدند، طلسم‌شکسته شد و مرکز جغرافیایی مقاومت جهانی علیه رژیم جنایتکار ایران متولد و برقرار گردید».

 

بله، تظاهرات شما در این جا بخشی از همین کارزار میهنی و جهانی است، برای اثبات و تحقق سرنگونی فاشیسم مذهبی که امروز، جهان در اعتلای مقاومت ایران و در بن‌بست مرگبار آخوندهای وحشی، حقیقت آن را به چشم می‌بیند!

در چهره رژیمی وحشی که در باتلاق بحرانها سربه سنگ می‌کوبد، در دریای خزر وطن‌فروشی می‌کند، در دریای عمان کشتی می‌دزدد. و آماده‌باش مرحله سرنگونی به‌معنی به زیر کشیدن این دیکتاتوری تروریستی است.

این تنها راه رهایی ایران و جهان از خطر دوران یعنی بنیادگرایی و تروریسم برخاسته از آن است.

بعد از فروغ جاویدان، مسعود رجوی در نیایشی تکان‌دهنده گفت: «خدایا به تاریخ بگو که خون جاودانه فروغهای ما را مپوشاند».

امروز این تاریخ است که به ندای مسعود و به حقانیت راه و آرمان مسعود پاسخ می‌گوید و گواهی می‌دهد که خون شهیدانمان و رنج اسیرانمان در پیروزی آزادی و سرنگونی استبداد مذهبی گره خورده است.

خون شهیدانمان رنج اسیرانمان در تو گره می‌خورد رجوی قهرمان.

 

بله، بله با اتکا به این مقاومت ظفرمند به جامعه جهانی می‌گوییم در نبرد با تروریسم و جنگ‌افروزی آخوندها در سمت درست تاریخ و در کنار مردم و مقاومت ایران قرار بگیرید از امدادرسانی به آخوندها خودداری کنید مزدوران دیکتاتوری تروریستی را اخراج کنید غذا دادن به تمساح و مار پروراندن در آستین با نگهداری از مزدوران تروریست آخوندها در کشورهای اروپایی برای هیچکس سودی ندارد و کلام آخر به‌عنوان یک مجاهد خلق به آخوندهای ضدبشر و ضدایران و ضداسلام از زبان قرآن و از کلام خدا می‌گویم:‌

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ

ستمکاران خیلی زود خواهند دانست که درچه کیفرگاهی سرنگون خواهند شد.

پیروز باشید.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات