728 x 90

واشنگتن تایمز: مجاهدین به‌شدت متعهدند که به رژیم آخوندها در ایران خاتمه بدهند

گردهمایی سالانه مجاهدین در اشرف ۳ با حضور مریم رجوی - ۲۲تیر۹۸
گردهمایی سالانه مجاهدین در اشرف ۳ با حضور مریم رجوی - ۲۲تیر۹۸

واشنگتن تایمز در سومین گزارش خود از گردهمایی سالانه مجاهدین در اشرف ۳ در آلبانی نوشت: مجاهدین خلق ایران چند دهه است به وسیله یک کمپین موٍثر دروغپراکنی توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران و به وسیله سیاست مماشات با ملاها شیطان‌سازی شده‌اند. به‌خاطر به‌دست آوردن توافقی با «مدره ها» در ایران که هیچگاه وجود خارجی نداشته‌اند، به مجاهدین چندین بار خیانت شده است. آنها طی این مدت تروریست، فرقه، بی‌خاصیت و خطرناک برای جهان نامیده شدند. اما هفته گذشته همه چیز تغییر کرد.

 

واشنگتن تایمز افزود: طی یک گردهمایی بزرگ شامل سیاستمداران و مدعوین از سراسر جهان که به مدت چند روز به کمپ اشرف۳ در حومه تیرانا سرازیر شدند، مرکز جغرافیایی مقاومت جهانی علیه رژیم جانی ایران متولد و ایجاد شد.

 

واشنگتن تایمز در ادامه نوشت: لینکلن بلومفیلد سفیر سابق آمریکا در سخنرانی‌اش در این مراسم عظیم که شامل رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک علاوه بر بسیاری از سایر مقامات معروف می‌شد، این را به‌طور خلاصه و مفید عنوان کرد.

وی گفت: «جهان دیگر بهانه‌یی ندارد که از مجاهدین درخواسته‌اش برای تغییر رژیم در ایران حمایت نکند. قضات آمریکا و بریتانیا مجاهدین را از لیست تروریستی خود خارج ساختند به این دلیل که مجاهدین تروریست نیستند.

حالا آنها با برچسب فرقه‌یی مواجهند. اما این هم با ورود صدها شخصیت وی.آی.پی[شخصیت خیلی مهم] به اشرف۳ و این‌که افراد می‌توانند آزادانه به آنجا تردد کنند منهدم شده است.

هیچ تعلیمات نظامی در اشرف۳ در جریان نیست. هیچ کار مشکوکی آنطور که رسانه‌های تحت کنترل ایران به غرب تبلیغ کرده‌اند در جریان نیست.

تنها کاری که در اینجا [اشرف۳] در جریان است گروهی از افراد هستند که به‌طور صلح‌آمیز در جهت خاتمه یافتن رژیم قاتل ملاها کار می‌کنند که روز بزرگی برای مردم ایران خواهد بود».

 

واشنگتن تایمز افزود: هیات مدعوین از آلبانی نیز به‌طور مشابهی حامی مجاهدین بود و این واقعیت را برجسته کرد که تیرانا سفیر رژیم ایران را در ارتباط با عملیات (تروریستی) وزارت اطلاعات ایران در خاک آلبانی برای کشتن اعضای مجاهدین اخراج کرد.

گرچه آنها مطمئناً به تلاشهای وزارت اطلاعات برای شیطان‌سازی و تحقیر این مقاومت ادامه می‌دهند و اینکار را با ایجاد نفوذ در انتشارات چپگرای غرب پیش می‌برند، اما دیگر این کارشان آب در هاون کوبیدن است و آب رفته به جوی برنمی گردد.

همانگونه که آقای جولیانی به صراحت گفت: «اگر مجاهدین مؤثر نبودند و اگر ملاها از مجاهدین وحشت ندارند چرا کماکان مصر هستند که آنها را بکشند؟»

 

واشنگتن تایمز در ادامه نوشت: بیش از ۱۲۰هزار نفر از مجاهدین از ۱۹۸۰ تاکنون اعدام کرده‌اند.

مجاهدین یک فرقه نیستند بلکه گروهی از افرادی هستند که درد و رنج بسیار دیده‌اند و به‌شدت متعهدند که به رژیم ملاها در ایران خاتمه بدهند.

حالا بحث نه مسأله تغییر رژیم در ایران بلکه این است که چه موقع این تغییر صورت می‌گیرد و جهان در اینصورت مکانی بهتر خواهد بود.

نیازی به نیروهای آمریکا نیست و با استمرار فشار اقتصادی که هست مجاهدین می‌توانند تماماً با دست خودشان این کار را به انجام رساند.