728 x 90

مجلس ارتجاع و جدال باندها - سفره مردم روزبه‌روز کوچکتر می‌شود، مردم نان قرضی می‌خرند و کارت یارانه آنها در گرو نانوایی‌ها است

مجلس ارتجاع و جدال باندها
مجلس ارتجاع و جدال باندها

با تشدید بحران در رأس رژیم، آخوند مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع گفت: «وظیفه من به زیر کشیدن آقای رئیس‌جمهور است. صحبت‌های روحانی یاد آور واقعه ۱۴اسفند و عزل بنی صدر است. اگر من زورم برسد یقه رئیس‌جمهور را می‌گیرم تا ایشان را به اینجا بکشانم و دنبال این هستیم».

جلسه روز سه‌شنبه مجلس ارتجاع شاهد جدال باندهای رژیم بر سر سخنرانهای اخیر آخوند روحانی و هشدارها نسبت به اوضاع انفجاری جامعه و بحرانهای رژیم بود.

 

مازنی، مجلس ارتجاع ۲۱آبان ۹۸:

«چگونه است وقتی یک فرد بازنشسته برای طرح مشکلش در نماز جمعه فریاد می‌زند، صدایش را خفه می‌کنیم اما گروه‌های فشار را در جایگاه ویژه سخنرانی مقامات رسمی مستقر می‌کنیم؟.، ما همه در یک کشتی، نشسته‌ایم و آن ایران عزیز و جمهوری اسلامی است».

 

آخوند مهدی شیخ، مجلس ارتجاع ۲۱آبان ۹۸:

«برهم زدن سازماندهی شده رئیس مجلس شورای اسلامی و یا رئیس‌جمهوری در یک بازدید رسمی استانی نه تنها حل کننده مشکلات نیست بلکه کشور را به سمت بی‌ثباتی می‌کشاند».

هشدار می‌دهم جریانی با کوبیدن جمهوریت نظام درصدد ایجاد تقابل بین جمهوریت و اسلامیت نظام هستند

 

بختیار، مجلس ارتجاع ۲۱آبان ۹۸:

«تفرقه و اختلاف هر بنیانی را سرنگون خواهد کرد».

 

رستمیان، مجلس ارتجاع ۲۱آبان ۹۸:

«این روزها صحبت‌های گوناگون پیرامون مذاکره با آمریکا و تصویب FATF مطرح می‌شود، مقام معظم رهبری با صراحت فرمودند مذاکره با آمریکا در هیچ سطحی انجام نخواهد شد،،هر سخنی خارج از این نص صریح یک اقدام ابتر و ناصواب است،آقای دکتر روحانی این روزها حال مردم خوش نیست، سفره مردم روزبه‌روز کوچکتر می‌شود، مردم نان قرضی می‌خرند و کارت یارانه آنها در گرو نانوایی‌ها است».