728 x 90

مجاهدین و وحشت مهره خامنه‌ای از قیام های مردمی: در کازرون گفتند برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم

تظاهرات مردم کازرون
تظاهرات مردم کازرون

پس از اعترافات ولی‌فقیه ارتجاع به نقش مجاهدین در قیامهای اخیر یک مهره باند خامنه‌ای به‌نام رائفی‌پور در جمعی از نیروهای بسیجی و چماقداران لباس‌شخصی خامنه‌ای در هراس از مجاهدین و خیزشهای مردمی و نمونه آن در کازرون، گفت:

خیلی ساده، فشار اقتصادی، نارضایتی مردمی، حمله مسلحانه، که اینها رو کی‌ها براشون انجام می‌دهند؟ منافقها اون کسانی که کار داره برای اینها، حمله مسلحانه، کشته سازی؛ شما تو کازرون همون چند نفر که کشته شدند داشتند تشییع جنازه‌اش می‌کردند یکهویی چند نفر داد زدند که چی؟ برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم، درگیری سر این‌که نمی‌دانم فلان شهرستان از کازرون جدا بشه یا نشه برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم؟ دوزاری شریف داره می‌افته یا نه؟ بعد بخش آخر هم میگه و مسلح سازی، میگه حالا این مردمی که ازشون کشته گرفته شده بهشون میرسانیم.

 

قیام ایران و وحشت کارگزاران رژیم از نقش مجاهدین

لیبی کجا ما کجا، لیبی با اینها کاری نکر‌ده بود ما ببین چه بلاهایی سر اینها آوردیم نقشه‌های اینها رو بعضاً سی سال چهل سال عقب انداختیم، مسلط بشوند کاری با ما می‌کنند گفتم سوریه و لیبی و بحرین و یمن و اینها باید بروند بوق بزنند.

بولتون توی جمع منافقین چی میگه؟ من پیش از این اتفاقات و بیش از ده سال است که می‌گویم که سیاست رسمی ایالات متحده باید سرنگونی رژیم ملاها در تهران باشد، رفتار و اهداف این رژیم تغییر نخواهد کرد و بنابراین تنها راه این هست که خود رژیم را تغییر دهیم.

 

وحشت رائفی‌پور از نقش مجاهدین در قیام

این مهره باند خامنه‌‌ای پیشتر نیز از نقش مجاهدین در قیامها وحشت خود را بیان کرده بود وی گفته بود: منافقین ۱۸هزار ترور انجام دادند. بعد همونها دارند امروز پیام می‌فرستند از اونور نه؟ مریم رجوی داره پیام می‌فرسته تازه یک پروژه داریم به اسم منافقین که منافقین کافیه یک مملکت رو موتورش رو بیاره پایین بعد همه اینها، تو کماکان ماندی ۳۹سال از عمرت گذشته عجیب نیست؟

 

گردهمایی مجاهدین در حمایت از قیام و وحشت کل نظام

با نزدیکتر شدن زمان برگزاری گردهمایی سالانه مجاهدین همه ارکان نظام ولی‌فقیه در هراس از تاثیر‌گذاری این گردهمایی بر تحولات سیاسی و بین‌المللی به صحنه آمده و به سوزوگداز پرداختند؛ هر سه قوه رژیم یعنی دولت، مجلس و قضاییه آخوندی به لشکر کشی علیه برگزاری این گردهمایی دست زده‌اند.

سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم در توجیه مطبوعاتی روز یکشنبه مدعی شد که دولت روحانی «رایزنیهایی» با فرانسه «مبنی بر جلوگیری از این نشست» انجام داده است.

او به فرانسه یادآور شد: مجاهدین یک گروه تروریستی و با سابقه اقدامات خصمانه نسبت به ملت ایران است. آنها که گاهی نشستهایی در فرانسه دارند که مورد اعتراض جمهوری اسلامی بوده است و گفته‌ایم که نباید از استانداردهای دوگانه استفاده کرد و تروریسم را به تروریسم خوب و تروریسم بد تقسیم‌بندی کرد.

قاسمی سپس به تهدید دولت فرانسه پرداخت و گفت: اقدام کسانی که مجوز برگزاری چنین نشستهایی را می‌دهند غلط و اشتباه است که پیامدهایی هم برای خودشان خواهد داشت.

 

نقوی حسینی: مجاهدین مناسبات ما با اروپا را به هممی‌زنند (جزییات بیشتر)

نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس ارتجاع طی گفتگو با رسانه‌های حکومتی هم‌چون سخنگوی وزارت‌خارجه، دولت فرانسه را به‌خاطر برگزاری گردهمایی مقاومت در پاریس که محورش به‌گفته او «تقابل» با حکومت آخوندی است مورد حمله قرار داد و گفت: «رفت و آمد مجاهدین و برگزاری نشست در کشورهای اروپایی با شعارهای مبارزه با تروریسم این کشورها در تناقض است

او گفت: «‌ منافقین با نشست آتی خود درصدد خدشه‌دار کردن مناسبات ایران و اروپا هستند، این گروهک‌ها در تلاشند تا تمام مناسبات مسالمت‌آمیز بین ایران و اروپا از بین رود، نشست آتی هم با هدف تاثیرگذاری بر رفتار اروپایی‌ها برگزار می‌شود، به‌ویژه در شرایط کنونی که مذاکرات برجامی بین ایران و اروپا در حال انجام است.

 

لاریجانی و اعتراف به تاثیر‌گذاری گردهمایی مجاهدین بر روی قیام مردم ایران (جزییات بیشتر)

محمد جواد لاریجانی معاون امور بین‌المللی قوه قضاییه، در پاسخ به تأثیر فعالیتهای مجاهدین بر روی نیروهای قیام‌آفرین انگشت گذاشت و گفت: «اینها از لیست تروریزم مجاهدین را درآوردند... اینها رو تطیهرکردند. آمدند دوباره فعالیت در داخل ایران. اینها معتقدند مجاهدین تنها مهره‌ای هستند که می‌توانند در ایران در کنار سایر تروریستها اقدامات تروریستی انجام بدهند و ضمنا در بیرون هم به‌عنوان یک چهره فعال سیاسی مطرح باشند».

این غربیهایی که طرفدار حقوق‌بشر هستند و مدعی هستند که باید با تروریسم جنگید چگونه در پایتخت‌هاشون برای تروریستهای آدمکش به این درجه و به این مقدار فرش قرمز پهن می‌کنند و بهترین خانه را در اختیارشان می‌گذارند.

 

لینکهای مرتبط: