728 x 90

لاپوشانی، دروغ، پاسکاری

هم‌زمان با اوجگیری و انتشار ویروس مرگبار، آخوند شیاد دوباره به صحنه آمد و اشکال کمبودها را به گردن گمرک و ارگانهای دیگر انداخت.

آخوند شیاد روحانی: «همین ایام به‌خاطر کرونا یک جنسی را می‌خواهیم از گمرک خارج بشود از گمرک برود اصفهان... از این خوان رد می‌شویم گرفتار خان بعدی می‌شویم خان بعدی را رد می‌کنیم گرفتار خان بعدی می‌شویم... ما اینجا ۷۰تا خان داریم ما باید اصلاح کنیم اینها را این اصلاح هم وظیفه ما هست وظیفه مجلس است وظیفه قوه قضاییه هست».

 

یک عضو مجلس ارتجاع ضمن اعتراف به سنت مسئولیت‌گریزی و پاسکاری وظایف در نظام آخوندی می‌گوید: «طبق معمول سال‌های اخیر مسئولان در قبال مسوولیت‌های خود سر باز می‌زنند. وظایف خود را به همدیگر پاسکاری می‌کنند».(پروانه سلحشوری ۲فروردین ۹۹)

صحبت‌های یک هموطن: «اینجا دیگه نمیتونن به مردم دروغ بگن چون خودشون راننده دارن خودشون کارگر دارن... حداقل اطلاع‌رسانی درست بشه به مردم راستشو بگن».

آخوند جنایتکار نمی‌گوید خودش مسئول همه کمبودها و لاپوشانی‌ها است، نمی‌گوید با قرنطینه مخالف کرد تا مجبور نشود طبق قانون بهداشت جهانی معیشت مردم را حل کند و ایران تنها کشوری است که مردم محروم، خودشان خود را قرنطینه می‌کنند.

 

آخوند شیاد روحانی: «این مسأله قرنطینه شخصی و داوطلبانه را همه دارند اجرا می‌کنند و عمل می‌کنند و این... بهترین راه برای این است که ما سریع‌تر به شرایط معمولی جامعه‌ مان دست پیدا کنیم».

روحانی آن‌قدر در برابر فاجعه بی‌خیال است که آخوند پژمانفر ۲فروردین گفت: «کسی را امروز با رودربایستی روی صندلی مدیریت نشانده‌اند که خودش قائل نیست این مدیریت باید توسط او انجام شود... رئیس‌جمهور نپذیرفته که کرونا یک بحران است».