728 x 90

فضیحت زنان اطلاعاتی با کد پرستو و اعترافات آخوند یونسی

اقدمات اطلاعاتی وزارت اطلاعات
اقدمات اطلاعاتی وزارت اطلاعات

آخوند یونسی وزیر اطلاعات رژیم در دولت آخوند محمد خاتمی به نقش این وزارت منفور در عملیات شکنجه و کشتار اعتراف کرد.

وی در مصاحبه با سایت حکومتی جماران گفت: در ماجرای قتل‌های زنجیره‌یی گفتم گرچه وزارت اطلاعات در حال حاضر یک نهاد امنیتی است، اما اساس این وزارتخانه یک نهاد نظامی است و از دل نظامی‌ها درآمده است. عمده‌اش از سپاه آمده و بخشی هم از ارتش. این نیروها به اینجا نیامده تا کار اطلاعاتی بکنند، بلکه آمده‌اند تا کار عملیاتی بکنند؛ آمده‌اند ضد انقلاب را بگیرند و بکشند.

 

آخوند یونسی درباره فضیحت استفاده از زنان اطلاعاتی با کد «پرستو» در کارکردهای جاسوسی و نفوذی وزارت به حاشا کردن این موضوع پرداخت و گفت: تا جایی که من خبر دارم، استفاده از این حربه نامشروع و غیراخلاقی (پرستو) در وزارت اطلاعات ممنوع بود؛ که افرادی را به‌عنوان پرستو در قالب کارمند یا مأمور در خدمت داشته باشد».

وی افزود: اگر بخواهند از کسی نقطه ضعف پیدا کنند «می‌توانند روی مسائل سیاسی یا مالی دست بگذارند و آن را پررنگ کنند».

 

این در حالیست اطلاعات و سپاه آخوندی بارها در داخل و خارج کشور، از جمله در ماجرای زن اطلاعاتی و وزیر قاتل در رابطه با محمدعلی نجفی و همچنین در افتضاح یک وزیر نروژی که بر اثر ارتباطاتش با یک زن و رفتن به ایران ناگزیر از استعفا شد، همگان شاهد عملکرد ننگین رژیم آخوندی بوده‌اند.

 

آخوند یونسی در مورد سازمانهای موازی وزارت اطلاعات گفت:‌ در وزارت اطلاعات به جز وزیر، همه مقامات مخفی هستند و هیچ پستی آشکار نیست. بنابراین برای این‌که رئیس‌جمهوری بداند فلان آقا اصلاً در وزارت اطلاعات هست یا نیست، پستش چیست و غیره، از چه کسی جز وزیر می‌تواند بپرسد؟! رئیس‌جمهوری برای کسب این اطلاعات یا باید از من سؤال کند یا مثلاً با آقای خسرو تهرانی و آقای ربیعی مشورت کند. در این صورت آن وقت دیگر من وزیر اطلاعات نیستم و آن دو نفر وزیر هستند.

لازم به ذکر است که علی ربیعی که یونسی نقش مهم او را در وزارت بدنام یادآوری کرده، وزیر کار آخوند روحانی بود و هم‌اکنون سخنگوی دولت وی است.

 

مطالب مرتبط: