728 x 90

فضاحت نمایش جمعه با حضور آخوند صدیقی و تشدید جنگ باندهای حکومتی

حضور اندک عوامل رژیم در نمایش جمعه این هفته تهران
حضور اندک عوامل رژیم در نمایش جمعه این هفته تهران

به‌دنبال برگزاری فضاحت‌بار نمایش جمعه این هفته تهران با حضور آخوند دزد و جنایتکار صدیقی و حضور تعداد بسیار اندکی از عوامل رژیم در این نمایش جمعه، فریاد وااسلاما باندهای مختلف رژیم در آمد و تبدیل به صحنه جنگ گرگها شد.
سایت تابناک منتسب به محسن رضایی با انتشار عکسی از حضور اندک عوامل رژیم در نمایش جمعه نوشت: «تا کی نظام و انقلاب بابت سهل‌انگاری و تخلفات اطرافیان برخی از مسئولان باید زیر سؤال برود؟»
محمدعلی ابطحی از باند مغلوب نیز در واکنش به برگزاری جمعه‌بازار این هفته با حضور صدیقی نوشت: «هیچ حکومتی نمی‌تواند با لجبازی با مردمش موفق باشد.
چه بخواهیم و چه نخواهیم فضای مجازی وجود دارد. نتیجه وجود آن هم اطلاع مردم از اخبار راست و دروغ است.
افکار عمومی درگیر حرفهای متفاوت ایشان پس از ماجرای ازگل هست. نه دادگاهی حکم به برائت داده و نه دلیلی بر عدم حساسیت مردم به این مسأله مالی هست. به این دلیل لجبازی با افکار عمومی تلقی می‌شود که نتیجه آن در انتخابات بروز می‌کند».
محمد مهاجری نیز که خود از باند غالب است با تشدید جنگ گرگها نوشت: «حرمت نماز جمعه را شکستید ارزش آن را داشت؟».
این کارگزار رژیم نوشت: «می‌گویند ستاد نماز جمعه به این دلیل با حضور آقای کاظم صدیقی موافقت کرد که بیاید و جمعیت ناچیز نمازگزاران را ببیند و ماستش را کیسه کند. حالا دیدید که آمد و متنبه هم نشد و تازه طلبکار هم بود؟».

روزنامه‌های حکومتی نیز در این وانفسا به جان یکدیگر افتادند.
روزنامه هم میهن در واکنش به حضور کاظم صدیقی در نماز جمعه و با اشاره به بیزاری عامه مردم از حاکمیت نوشت: «نماز جمعه دیروز تهران، در حد نماز جماعت یک مسجد متعارف بود».
واقعیت این است که اَبَرپروژه‌ای که جامعه ما نیازمند آن است، ایجاد امید در دل و فکر و نگاه مردم و جوانان است. ولی پیام این اقدام ستاد نمازجمعه که ظاهراً مورد حمایت دیگر نهادهای رسمی نیز هستند؛ ناامیدی، و ناامیدی است و در یک‌کلام: «همینی که هست، می‌خواهید بخواهید، نمی‌خواهید هم نخواهید».
روزنامه حکومتی فرهیختگان نیز نوشت: «در حالی‌که هنوز پرونده موسوم به زمین‌خواری در حوزه علمیه ازگل در دادگاه تعیین‌تکلیف نشده، شورای سیاست‌گذاری آیت‌الله صدیقی را به امامت نمازجمعه هفته گذشته برگزید. این اقدام که به نظر می‌رسد با هدف پایان بخشیدن به جنجال ایجاد شده اتخاذ شده باشد به جای آن‌که چنین هدفی را محقق سازد نتیجه‌یی عکس داده و حواشی ایجاد شده را به تیتر اخبار بازگرداند.
سپردن تریبون نمازجمعه به صدیقی به‌عنوان فردی که اخبار او در چند روز اخیر حاشیه‌برانگیز شده است باعث شده عقلانیت پشت این تصمیم به چالش کشیده شود».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d0937e14-36db-4bfc-9dcc-8147e65b7e41"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات