728 x 90

فاکس نیوز: مقام‌های رژیم ایران در حال آماده شدن برای بدترین شرایط هستند

اعتراضات در شهرهای ایران
اعتراضات در شهرهای ایران

فاکس نیوز: اعتراضات در سراسر ایران شروع شده است

رژیم ایران برای ناآرامی‌های بیشتر در هفته‌های آینده آماده می‌شود

تظاهر کنندگان شعار مرگ بر خامنه‌ای و رئیسی سر دادند

در ایران، پس از قطع یارانه‌های مواد غذایی توسط رژیم، که به‌دنبال آن قیمتها سر به فلک کشیدند، روز پنجشنبه اعتراضات آغاز شدند. مقام‌های رژیم ایران برای ناآرامی‌های بیشتر در هفته‌های آینده آماده می‌شوند.

رسانه‌های دولتی به این اعتراضها نپرداخته‌اند، اما شورای ملی مقاومت ایران، این اعتراضات را پوشش داده است. فیلم به اشتراک گذاشته شده توسط این شورا نشان می‌دهد که معترضان یک پایگاه بسیج را در جونقان، به آتش می‌کشند.

فاکس نیوز افزود: در حالی‌که خشم عمومی نسبت به افزایش تورم افزایش میابد، مقام‌های رژیم ایران در حال آماده شدن برای بدترین شرایط هستند (سایت فاکس نیوز ۲۳ ادریبهشت۱۴۰۱).

 

آسوشیتدپرس نیز در گزارشی از خیرش مردم نوشت: تصاویری که به‌طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، چندین تظاهرات دیگر را در خوزستان نشان می‌دهد که برخی از آنها به خشونت کشیده شدند و معترضان در خیابان‌ها لاستیک‌ها را آتش زدند و پلیس برای متفرق کردن آنها گاز اشک‌آور شلیک کرد.

این خبرگزاری افزود: خاطرات افزایش قیمت سوخت در آبان ۹۸ نیز هم‌چنان تازه است. در آنزمان، اعتراضات گسترده - خشن‌ترین اعتراضات از زمان برقراری جمهوری اسلامی در سال۱۳۵۷ - کشور را تکان داد (آسوشیتدپرس ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3ea0c14d-7c66-439f-89f3-21f40d67c185"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات