728 x 90

آخوند علم‌الهدی: بابا خطر هست دشمن آمده تا بیخ گوش ما

آخوند علم‌الهدی پدزن رئیسی جلاد و نماینده خامنه‌ای در مشهد
آخوند علم‌الهدی پدزن رئیسی جلاد و نماینده خامنه‌ای در مشهد

امام جمعه‌های خامنه‌ای وحشت حکومتی آخوندی از هلاکت آخوندها را به نمایش گذاشته و خواستار مسدود کردن فضای مجازی شدند.

آخوند علم‌الهدی، امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در مشهد روز ۱۹فروردین۱۴۰۱ گفت: «چه‌ می‌کند شورای عالی مجازی؟ این ارتباطات پهناور در کشور با این دروازه عظیمی که به روی دشمن باز شده که دشمن با همه قدرت بیاید در این فضا فعالیت کند این چه می‌کند؟ چرا بایستی اینجوری آرام بگیرند؟ مجلسی هم که هر روز یک افسانه ساز می‌کند یک روز می‌گویند طرح صیانت بعد می‌گویند طرح صیانت قبول نیست، این جریان ولنگار رسانه‌یی را جلوی آن را بگیرید و این مجلس و دولت باید بیایند با همه قدرت مسئولان بایستند. بابا خطر هست دشمن آمده تا بیخ گوش ما نه! دشمن آمده تا حلق ما همه چیز ما را گرفته و همه چیز دارد می‌گیرد ولی شما امروز و فردا می‌کنید طرح صیانت آقا رأی آورد طرح صیانت رأی نیاورد تنظیم گرایی بیاید تنظیم گرایی نیاید، آخه چرا این‌قدر معطل هستید معطل چی هستید شما جواب برای خدا دارید؟» (تلویزیون آستان رضوی رژیم - ۱۹فروردین)

 

آخوند حسینی بوشهری، امام جمعه خامنه‌ای در قم روز ۱۹فروردین۱۴۰۱ گفت: «روزی بود که فضای جامعه را آن چنان سنگین کرده بودند که راجع به شهید بهشتی مردم چه حرفها که نمی‌زدند آن روزی که شهید بهشتی را این عزیز را از دست دادند مردم متوجه شدند امروز هم گویا همان صحنه تکرار می‌شود! اول به ترور شخصیت روحانیت دشمن می‌پردازد روحانیت را در چشم و نگاه مردم نا زیبا جلوه می‌دهند تمام مشکلات را دشمن به گردن روحانیت می‌گذارد! هر کسی عمامه به سر است او را مقصر می‌دانند اول ترور شخصیت می‌کنند زمینه در جامعه که آماده شد فضا که آماده شد شخص را ترور می‌کنند اینکار دشمن هست از اول بوده (تلویزیون قم-نور رژیم ۱۹ فروردین)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c5bf9988-7b50-43a4-a8e1-7e8dbb7b3b1d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات