728 x 90

عقب‌نشینی وزارت آموزش و پرورش رژیم از حکم جنایتکارانه شلاق برای یک معلم

عقب‌نشینی از حکم شلاق برای یک معلم
عقب‌نشینی از حکم شلاق برای یک معلم

به‌دنبال واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی برای حکم جنایتکارانه ۴۵ضربه شلاق توسط بیدادگاه رژیم در تهران برای یکی از معلمان به‌جرم کشیدن کاریکاتور انتقادی از آموزش و پرورش رژیم و انتشار آن در شبکه تلگرام، محسن حاجی‌زاده میرزایی وزیر آموزش و پرورش رژیم به دست و پا افتاد و ضمن عقب‌نشینی و غلط کردم‌گویی از این اقدام، از مدیران خود خواست: «هر چه سریع‌تر» شکایت از مدیر یک کانال خبری را که در دادگاه محکوم شده است پس بگیرند.

توئیت وزیر آموزش و پرورش رژیم

روز دوشنبه ۲۱مهرماه اعلام شد که رضا نهضت، یکی از معلمان تهران، با شکایت وزیر آموزش و پرورش و یکی از معاونانش، در دادگاه کیفری کارکنان دولت محاکمه و به اتهام «توهین به مقامات در یک کانال تلگرامی» به تحمل ۴۵ضربه شلاق محکوم شده است. صدور حکم شلاق برای این معلم با واکنش بسیاری از معلمان در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و آنها در ابراز همدردی با آقای نهضت، آمادگی‌شان را برای تحمل ضربات شلاق او اعلام کردند.

حکم شلاق بیدادگاه آخوندی برای یک معلم


سایت حکومتی عصر ایران روز سه‌شنبه ۲۲مهر نوشت: در پی موج بزرگ اعتراضات رسانه‌یی و فرهنگیان، وزارت آموزش و پرورش از شکایت خود علیه یک معلم صرفنظر کرد.
رضا نهضت، معلمی است که به‌دلیل انتشار کاریکاتور در یک کانال تلگرامی، با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاونش، به 45ضربه شلاق محکوم شده بود.