728 x 90

عضو مجلس ارتجاع در جلسه علنی امروز: ادامه روند فعلی، آشوب را به‌دنبال خواهد داشت

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

جلسه امروز مجلس ارتجاع برای دومین روز پیاپی صحنه اعتراف اعضا به بحرانهای اقتصادی و اجتماعی و ابراز وحشت آنها از وضعیت انفجاری جامعه بود

علی ابراهیمی عضو مجلس ارتجاع از شازند گفت:‌ در صورت ادامه روند فعلی و عدم برنامه‌ریزی برای افزایش قدرت خرید اقشار متوسط و ضعیف فاصله طبقاتی از قبل بیشتر شده و زمینه بروز نارضایتی، اعتراض مردمی و حتی آشوبهای ناشی از ناتوانی در تأمین معیشت را به‌دنبال خواهد داشت. این روزها ایامی بس سرنوشت‌ساز و خطیر و آزمونی ماندگار برای مردم و مخصوصاً مسئولان خواهد بود هر گونه غفلت امروز، فردای زیان باری را برای کشور و نسل آینده رقم خواهد زد.

این عضو مجلس ارتجاع در وحشت از پیآمد ماجراجوییهای منطقه‌یی رژیم آخوندی هشدار داد: «شرایط خاص منطقه غرب آسیا بگونه‌ای ست که اگر اشتباهی رخ دهد همه بازنده آن خواهند شد. تنش زدایی تعاملات منطقه‌یی و جهانی بهترین تدبیری ست که به تقویت امنیت منجر می‌شود».

 

هاجر چنارانی عضو مجلس ارتجاع از نیشابور نیز در وحشت از خطری که موجودیت رژیم را تهدید می‌کند هشدار داد: روزگار همیشه بر یک قرار نمی‌ماند».

وی گفت:‌ «روزگار همیشه بر یک قرار نمی‌ماند روز و شب دارد و روشنی و تاریکی و کم و بیش دارد. چیزی از زمستان باقی نمانده است تمام می‌شود و دوباره بهار می‌آید».

وی هشدار داد که رژیم در «کمند بحرانها» گرفتار شده است و پرسید: « یکی از کم ارزش ترین پول‌های دنیا را چه کشوری دارد؟ همان کشوری که دارای بزرگترین ذخایر معادن فیروزه جهان، دومین منابع گاز جهان، سومین منابع نفت جهان، یک ششم ذخایر سنگهای قیمتی جهان، رتبه دوم ذخایر زیرزمینی و معادن و انواع فلزات و کانی‌ها، رتبه اول فرش جهان، پسته، خاویار، زعفران، برنج، چای، آب و برق و آثار باستانی و تاریخی! این همان کشوری است که نخبگانش به خارج فرار می‌کنند و در برخی وزارتخانه‌ها و سازمانها دارای ضعیف ‌ترین مدیران جهان است که نمی‌توانند از این‌ همه امکانات استفاده کنند. این کشور صاحب یکی از کم ارزش ترین پول‌های دنیاست. کشوری که چهل درصد از مردمش تقریباً زیر خط فقر زندگی می‌کنند و محروم از حداقلها هستند. چه کشور آشنایی ست این کشور!».

 

روز گذشته نیز مجلس ارتجاع شاهد صحنه مشابهی بود که در آن اعضای وحشت‌زده آن اعتراف می‌کردند که مردم «هر روز فقیر و فقیرتر می‌شوند»، « حتی اگر تحریم‌ها هم رفع شوند باز مشکلات حل نخواهد شد» و «منابع ملت ایران اسیر لابی گریها و بازیهای سیاسی رانت جویان شده است».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات