728 x 90

عربده‌کشی پاسدار رادان در مورد اجرای سرکوبگرانه حجاب اجباری با کمک رئیسی و اژه‌ای

پاسدار رادان
پاسدار رادان

پاسدار رادان سرکرده انتظامی رژیم روز ۱۳ اردیبهشت در سخنرانی خود در اصفهان با عربده‌کشی در مورد اجرای سرکوبگرانه حجاب اجباری، گفت: رئیسی و اژه‌ای و خودش پشت این طرح ایستاده‌اند!

پاسدار رادان گفت:

«... دشمن متوجه اصل مترقی دین و حجاب و عفاف شد که اگر این اصل مترقی را بتواند زمین بزند، جنگی لازم نیست، با ما بکنه. فتنه‌ها را مشاهده کردید، فتنه ۷۸ فتنه ۸۸، ۴۰۱، ۹۶، ۹۸ همه اون چه شد؟...»

«... . در فتنه ۸۸، چه چیزی فتنه ۸۸ را خاموش کرد؟ آفرینش ۹دی. ۹دی توسط چه کسی آفریده شد؟ غیر از مردم انقلابی متدین در خط ولایت فقیه چیز دیگه‌ای بود؟...»

«... مردم افتخار کنید که رئیس‌جمهوری دارید، مکتبی ولایتی در خط حضرت آقا که براش تکلیف مهم است. حتی اگر در موردش قضاوت عکس باشه. مستحضر هستیم به‌وجود رئیس قوه قضاییه ولایتی، حضرت حجت‌الاسلام آیت‌الله محسنی اژه‌ای که از همشهریهای عزیز ما هم هست که پای طرح نور حجاب و عفاف مردانه ایستاده است.....»

«... ما در سال ۴۰۲ در مأموریتهای مختلف برای حراست از دین، حراست از مرزها، حراست از حجاب و عفاف، حراست از همه شماها، بالغ بر ۹۳شهید در ۴۰۲ داریم و در ۴۰۳ نزدیک به ۱۶شهید تقدیم کردیم»... . .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/048770f8-278a-4cd7-9439-a01f700376ee"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات