728 x 90

طرح رئیسی جلاد برای گرفتن رأی اعتماد وزیر پیشنهادی کار با شکست روبه‌رو شد

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

طرح رئیسی جلاد برای به گرفتن رأی اعتماد وزیر پیشنهادی کارش با ترفندهای تبلیغاتی و دست بردن با شمارش آرا شکست روبه‌رو شد و افشای دزدیهای وزیر پیشنهادی و ثروت نجومی او در جریان جنگ گرگها به فضاحتی دیگر برای حکومت آخوندی تبدیل شد.

تلویزیون رژیم ۱۲مهر ۱۴۰۱:

گزارشگر: در دور اول رأی جناب آقای زاهدی وفا با یک رأی لب‌مرزی رأی موافق گرفتند اما خب با اعتراضی برخی از نمایندگان فرایند شمارش آرا بار دیگه انجام شد و در دور دوم رأی‌گیری ایشون موفق به گرفتن رأی اعتماد از نمایندگان مجلس نشدند.

پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع ۱۲مهر ۱۴۰۱:

پایان رأی‌گیری تصویب نشد. اجازه بدهید من نتیجه رأی را اعلام بکنم نتیجه آراء جناب آقای محمد هادی زاهدی وفا آرا اخذ شده ۲۷۲ رأی آرای موافق ۱۳۶ رأی آرای مخالف ۱۲۵ رأی آرا ممتنع ۹ رأی بنابراین جناب آقای زاهدی وفا موفق به اخذ رأی اعتماد از نمایندگان محترم به‌عنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی... لازم هست که جناب آقای رئیس جمهور در اسرع وقت نسبت به معرفی فرد جدیدی به‌عنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی نمایند... ببخشید من یک نکته من اینجا تذکر... . واقعاً درست نیست که خبرگزاریهای رسمی و دستگاههای رسمی نتیجه آرا را اعلام بکنند بدون این‌که نتیجه آرا در مجلس اعلام بشه این جز این‌که ذهن مردم را مشوش بکند کار دیگری نیست.

چنارانی، مجلس ارتجاع ۱۲مهر ۱۴۰۱:

نمیشه من وزیر کابینه‌ای بگذارم که دو فرزندش در کانادا بدنیا آمدند نمیشه من وزیر کابینه را انتخاب کنم که تحصیلاتش را درست است بورسیه دانشگاه امام صادق شده سال۶۹-۷۰ دانشگاه امام صادق اعلام کرد بورسیه خارج از ایران داده میشه آزمون دادند... فرزندان ۵۴۰۰ و اندی از مسئولان جمهوری اسلامی ایران در خارج از ایران هستند.

توسلی، مجلس ارتجاع ۱۲مهر ۱۴۰۱:

من از آقای وزیر سؤال کردم آیا اموالی که به‌نام حضرتعالی است و بنده در اینجا بخشی از آن را قرائت می‌کنم مال شما هست یا مال شما نیست؟ فارغ این‌که از کجا آمده و چگونه و با چه ترفندی و با به شکلی به‌دست آورده‌اید منزل ویلایی دهکده ۱۸۰۰ متر، زمین صفوی کرج ۴۲۰۰ متر، باغ دزاشیب ۱۸۵۰ متر ویلای جنگلی سردشت ۵۱۰ متر آپارتمان گل سنگ نیاوران ۷۲ متر خانه دزاشیب ۵۵۰ متر باغ کرج ۱۲هزار و ۵۰۰ متر باغ نائینی ۱۱هزار متر ویلای ساحلی شمال در چلندر ۲هزار متر خانه ویلایی نیروی هوایی ۴۰۰ متر زمین شهر ری ۱۵۰ متر آپارتمان ۱۸۰ متری نیاوران و منازل دیگری که هست!

بررسی که من کردم این اموال ۱۰۰هزار میلیارد تومان است ایشان به من گفتند رقم را خیلی بالا گرفتید ۱۰۰۰میلیارد تومان است و من سرایدار هستم عبارتی بود که ایشون فرمودند بسیار خوب این سرایداری به چه شکلی به‌دست آمده؟

آخوند نوروزی، مجلس ارتجاع ۱۲مهر ۱۴۰۱:

کمیسیونهای دیگه لب مرزی به ایشان لب مرزی به ایشان رأی دادند آقا جان آقا جان من یک سؤال از شما دارم آقای طغیانی ایشان استاد دانشگاه اتاوای کانادا بوده کانادا مستعمره آمریکا ست کی به ایشان اجازه داده تدریس کند... بابا سر و صدا نکنید (خطاب به یک نماینده دیگر) چرا؟ برای چی در خارج استاد دانشگاه خارج چرا؟

من یک حرف دارم ایشان دو فرزندش در کانادا متولد شده کانادا بر اساس سرزمینی جمعیت را در درون خودش قرار می‌دهد با خون سخن من این است آیا اگر دختران ایشان الآن بخواهند بگویند ما کانادایی هستیم کانادا می‌پذیرد یا نه؟ می‌پذیرد

تلویزیون شبکه خبر (رژیم) -۱۲مهر ۱۴۰۱

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3e3b0448-a98b-414f-bbec-c78dab36db99"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات