728 x 90

ضربه سهمگین قیام و فرار به جلو خامنه‌ای:‌ دشمن را عقب زدیم

قیام سراسری  ایران
قیام سراسری ایران

ولی‌فقیه درهم شکسته ارتجاع در یک فرار به جلوی وقیحانه در برابر قیام مردم و همزمان با کشتار در خیابان، به روحیه دادن به نیروهایش پرداخت و گفت: هم دوستان و هم دشمنان بدانند که ما در عرصه‌ٔ جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی دشمن را عقب زدیم!

خامنه‌ای گفت: «همه بدونن، هم دوستان ما، هم دشمنان، ما در عرصه جنگ نظامی، دشمن رو عقب زدیم، در عرصه جنگ سیاسی دشمن رو عقب زدیم، در عرصه جنگ امنیتی دشمن رو عقب زدیم. همین کارهای این چند روز، اینا کارهای امنیتی بود. این کارهای مردمی نبود، کارهای امنیتی بود. عقب زده شدن. در عرصه‌های مختلف دشمن رو عقب زدیم».

 

خامنه‌ای در عین حال به بن‌بست اقتصادی رژیم در زیر ضرب تحریم‌ها اذعان کرد و گفت: این تحریم الآن شدت بیشتری گرفته و فعلاً خواهد بود؛ این‌که امید داشته باشیم یک یا دو سال دیگر تمام می‌شود، باطل است و این تحریم حالاحالاها خواهد بود.

خلیفه ارتجاع در اذعان به استثمار و بیداد آخوندی علیه زحمتکشان و محرومان جامعه، برابری و مساوات را غیرقابل تحقق دانست و اضافه کرد: «آنهایی که شعار مساوات می‌دادند، مطلقاً در حکومتشان مساوات وجود نداشت و قابل تحقق هم نبود».

 

 

وی در ادامه با دجالبازی خاطرنشان کرد که در نظام آخوندی تحت نام اسلام « عده‌یی بیشتر دارند، اما منابع عمومی باید عادلانه باشد».

 

خامنه‌ای به روحانی و کارگزاران حکومت آخوندی که درپی خاتمه تحریم‌ها هستند، گوشزد کرد: «این‌که ما برای نجات اقتصاد کشور، چشم امید به تمام شدن تحریم داشته باشیم یا این‌که این شخص [یعنی ترامپ] نباشد، اینها تأثیری ندارد».

با این‌همه، ولی‌فقیه ارتجاع در منتهای استیصال نشان داد که چشم به دور زدن تحریم‌ها و کاسبان تحریم در ولایتش دوخته است، و از این رو، اضافه کرد: «حالا بعضی زرنگی می‌کنند و تحریم را دور می‌زنند، دستشان درد نکند»!