728 x 90

شعار مرگ بر دیکتاتور در پایان کنسرت سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران / اعتراض و اعتصاب در دیگر شهرها + فیلم و تصویر

دوشنبه شب ۲۲مرداد۹۷ بعد از اتمام کنسرت در سالنِ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، جمعیت شرکت‌ کننده هنگام خروج شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند.

اهواز - تجمع خانواده بازداشت‌ شدگان خیزشهای اخیر

خانواده‌های بازداشت‌ شدگان خیزشهای اخیر در اهواز؛ در اعتراض به ادامه بازداشت فرزندانشان در خوزستان در گرمای بالای ۵۰درجه در مقابل زندان شیبان تجمع کردند.

تجمع غارت‌شدگان پروژه مسکونی هواپیمایی شیده

غارت‌شدگان پروژه مسکونی هواپیمایی شیده در مقابل دفتر معاون اول قضاییه آخوندی تجمع کردند. آنان شعار می‌دادند

شیده غارت می‌کند قاضی حمایت می‌کند

دولت به این بی‌غیرتی هرگز ندیده ملتی

تبریز - اعتصاب کارگران سیمان صوفیان

کارگران کارخانه سیمان صوفیان در تبریز در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماه حقوق اعتصاب کردند. مأموران سرکوبگر مانع از تجمع کارگران در محوطه بیرون کارخانه شدند و کارگران را به‌زور وادار کردند تا در داخل کارخانه تجمع کنند.

 

تجمع در کارون اهواز

در کارون در استان خوزستان، جمعی از مربیان پیش دبستانی در اعتراض به وضعیت بیمه در مقابل اداره آموزش و پرورش تجمع کردند.

 

اوضاع متشنج کارخانه قند نقده

کشاورزان وابسته به کارخانه قند در نقده؛ در اعتراض به پرداخت نشدن پول محصولات زراعی وارد کارخانه شدند و گردانندگان کارخانه را بیرون کردند. کشاورزان معترض کارخانه را قفل و زنجیر کردند. معترضان اعلام کردند ما بدهکاریم و حتی پول برای خرید نان هم نداریم و فرزندان ما از گرسنگی در حال مرگ هستند و تا پول ما پرداخت نشود اجازه ورود کسی را به کارخانه نمی‌دهیم.

فلاورجان - تجمع اعتراضی کشاورزان

کشاورزان به جان آمده در فلاورجان در اعتراض به نبود آب جهت آبیاری زمینهای کشاورزی خود در کنار زاینده‌رود تجمع کردند. مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی برای جلوگیری از گسترش اعتراضها و برای مقابله با کشاورزان معترض به محل گسیل شدند.

بندرعباس - تعطیلی اسکله موسوم به رجایی

‌کلیه بارگیریهای اسکله موسوم به رجایی در بندرعباس در اعتراض به بالا بودن نرخ ارز تعطیل شد. کلیه کانتینرهایی که بارگیری شده بودند دوباره به ترمینال برگشت داده شدند. تریلیها بعد از پایین گذاشتن کانتینر از اسکله خارج شدند و درب اسکله بسته و کلیه بارگیریها تعطیل شد.

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات