728 x 90

سفیدنمایی روحانی؛ گامی در مسیر کشتار

آخوند شیاد پس از جنایت پنهان‌کاری و دروغی که به مرگ هزاران بی‌گناه منجر شد، این‌بار تلاش کرد با سفیدسازی و کتمان فاجعه، همان مسیر را ادامه دهد.

آخوند روحانی: «اینجور نیست که رسانه‌های خارجی تبلیغ می‌کنند که مردم گرفتار هستند... اون شرایط سیاهی که آنها دارند ترسیم می‌کنند و می‌خواهند دل مردم را خالی بکنند کاملاً دروغ و بی‌اساس است»!

اما رئیس ستاد کرونای تهران، در وحشت از خشم عمومی، اعتراف کرد:

  • مجری: «یعنی هم‌چنان در پیک هستیم آقای دکتر»؟
  • زالی: «بله هنوز حتی ما به پیک هم نرسیدیم به‌نظر می‌رسد که هنوز هم به پیک نرسیدیم کماکان سیر فزاینده هستیم». (گفتگو با زالی ۲۶فروردین ۹۹)

یک هموطن از ایلام: «همین‌طور که می‌بینید این آقا رو ببینید وسط خیابون دراز کشیده ننگ بر تو باد خامنه‌ای ننگ بر تو روحانی ننگ بر تو جمهوری اسلامی برای این حرومزادگی که به‌وجود آوردید».

یک عضو مجلس آخوندی ضمن اعتراف به نفرت عمومی از نظام و نگرانی از فرجام کار، سفیدسازی و پنهان‌کاری را عامل گسترش شعله‌های قیام توصیف کرد.

عبدالحمید خدری، عضو مجلس ارتجاع از بوشهر ۲۷فروردین ۹۹: «دیوار اعتماد مردم به اندازه کافی کوتاه شده است این دیوار فرو ریخته اعتماد مردم را بازسازی کنیم والا حسرت روزهای از دست رفته را خواهیم خورد... صدا و سیما مطالبی را به تصویر نکشاند که نشان از مطلوبیت اوضاع و شرایط است در حالی‌که واقعیت بگونه‌ای دیگر است».

از نظر آخوند شیاد برخی از استانها سفید هستند و نیازی به سفیدسازی ندارند.

شهریاری ۲۵فروردین ۹۹: «مسئولان وزارت بهداشت و درمان هم می‌گویند که هیچ نقطه‌ای در جمهوری اسلامی نقطه سفید نیست و اگر یک اشتباهی قبلاً گفته شد مردم باور نکنند سفید نیست مراقبت کنند و مراقبت جدی هم داشته باشند که جان‌شان در خطر است».

یک هموطن: «قصد کشتار مردم‌ رو دارن. ای پدرسوخته‌های عوضی. لعنت بر پدر و مادرتون».