728 x 90

سراسیمگی نمایندگان مجلس ارتجاع از «زلزله قیمتی» و «‌جابجا شدن لحظه‌ای قیمتها»

جابجا شدن لحظه‌ای قیمتها
جابجا شدن لحظه‌ای قیمتها

خبرگزاری حکومتی خبرآنلاین ۲۳فروردین، در گزارشی به ترس و وحشت نمایندگان مجلس ارتجاع از پیامدهای اجتماعی تورم افسارگسیخته و افزایش لحظه‌ای قیمتها در دولت آخوند رئیسی اعتراف می‌کنند و به آن هشدار می‌دهند.

خبرآنلاین نوشت: جابه‌جا شدن لحظه‌ای قیمتها در بازارهای مالی طی چند روز سپری شده در سال، نه تنها منتقدان دولت و مردم را شاکی کرده بلکه برخی حامیان دولت را هم عصبانی کرده است. آن‌قدر که علناً لب به اعتراض گشوده و از گرانی‌ها انتقاد می‌کنند (؟!).
خبرآنلاین در ادامه می‌افزاید: خودرو گران شد»، «نان گران شد»، «لبنیات گران شد»، «ماکارونی گران شد»، «روغن گران شد»، «مسکن گران شد» و... این‌ها خبرهایی است که از همان روزهای آغاز دولت ابراهیم رئیسی، بارها و بارها به گوش رسیدند و دیگر گوش‌مان به شنیدن خبرهایی از این جنس عادت کرده است، اما این روزها، خبرهای افزایش لحظه‌ای قیمت دلار، سکه و طلا تمام حواس و ذهن مردم را به خود مشغول کرده است...

خبرآنلاین با اشاره به شقه و شکاف در درون حاکمیت افزود: وضعیت آن‌قدر غیرقابل پیش‌بینی شده است که حتی حامیان سفت و سخت دولت را هم شاکی کرده و صدای آنها را هم درآورده است، به‌خصوص نمایندگان حامی دولت که روزی برای روی کار آمدن ابراهیم رئیسی دست به قلم شده و پای بیانیه حمایت از او را امضا کردند اما امروز همانها نیز از گرانی‌ها و تورم به ستوه آمده‌اند (؟!).
در میان واکنش‌های متفاوت نمایندگان مجلس ارتجاع، ابراهیمی یکی از نمایندگان مجلس رژیم در گفتگو با رسانه حکومتی رویداد ۲۴ اظهار داشت، «افزایش جدی قیمت دلار، پیش از عید آغاز شده بود و متأسفانه الآن قیمت به حدود ۶۵هزار تومان رسیده است و اگر روند این باشد، طی چند ماه آینده باید منتظر دلار ۱۰۰هزار تومانی باشیم...» .
پزشکیان، نماینده رژیم در مجلس یازدهم نیز خطاب به آخوند رئیسی گفت: صحبت‌هایی که ریاست محترم جمهور داشته، قرار بود گرانی را کنترل کنند، تورم را حل کنند، نرخ ارز را تثبیت کنند و حتی روند قیمتها کاهشی شود، خب چه شد؟»
خبرآنلاین در پایان نتیجه‌گیری خود نوشت، این جنس واکنش‌ها که حتی گلایه نمایندگان همراه دولت را نیز به‌دنبال داشته حکایت از آن دارد که دولت رئیسی هم‌چنان در فضای فرافکنی و نادیده گرفتن واقعیت هاست و شرایط برخلاف آنچه رئیسی وعده می‌دهد رگه‌هایی از بهبود ندارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bf402bf5-a5f2-4b6a-8079-65e931b79a25"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات