728 x 90

سخنرانی نذیر حکیم، دبیرکل ائتلاف ملی سوریه در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

نذير حكيم، دبيركل ائتلاف ملی سوريه
نذير حكيم، دبيركل ائتلاف ملی سوريه

خواهران و برادران، عزیزان،

خواهر مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران،

میهمانان گرامی،

خواهران و برادرانم از ایران و سوریه و هر نقطه‌ای در روی زمین،

ابتدا، اجازه بدهید که درودهای بیکران را نثار آزادمردان انقلابی بکنم، درودها به مردم مقاوم‌مان که علیه استبداد و ظلم ایستاده‌اند و علیه دو رژیمی مبارزه می‌کنند که در خونریزی و جنایت شریک هستند، یعنی رژیم‌های ایران و سوریه.

ما درود می‌فرستیم به مقاومت قهرمانانه مردم ایران در رویارویی با رژیم دیکتاتوری در تهران. یک مقاومت واقعی که توسط مردم‌مان و برادرانمان علیه رژیم‌های سوریه و ایران و گروه‌های نظامی آنها در درعای مقاوم، درعای پایدار، ادامه دارد. ما به یاری خداوند سبحان، پیروز هستیم.

ما بر دیکتاتورهای ایران و دمشق پیروز می‌شویم.

عزیزان من، امیدها و آرزوهای مردم انقلابی سوریه زنده شد، وقتی دیدند که گروه‌های بسیاری از آزادی‌خواهان مردم ایران در صحنه‌های شهرها و روستاهای ایران چه در داخل و خارج از آن گردهم آمدند و شعار عدالت و تغییر سیاسی دادند و خواهان سرنگونی باند آخوندهایی هستند که بر سینه این کشور نشسته است و ظلم و ستم آن، همه منطقه را فراگرفته است. ظلم آن به سوریه و به عراق و لبنان و یمن رسیده و به‌زودی به شمال آفریقا هم می‌رسد و چه بسا که ظلمش به آمریکا و اروپا هم برسد.

صدای ایران و صدای سوریه، بیانگر صدای ستمدیدگان و صاحبان حق در سراسر جهان است. صدای آزادی‌خواهان مقاومت ایران و مقاومت سوریه و دیگران است. و این صدا معیار حقیقی ابزار تغییر است. و این تغییر به یاری خداوند سبحان، در راه است.

آینده ایران، از آن مقاومت ایران و مردم ایران است که در خیابان‌های تهران و خیابان‌های جهان در این روزها حضور دارند. ما در اینجا در سوریه انقلابی معتقدیم که برنامه‌های شورای ملی مقامت ایران ضامن این است که ایران یک کشور آزاد باشد که در آن انسانها مورد احترام قرار می‌گیرند.

زنده باد انقلاب ایران و زنده باد انقلاب سوریه!

سال آینده انشاالله قرار ما در تهران و دمشق.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6c845a00-a816-47e3-b607-0515ada6ce6a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات