728 x 90

سخنان سناتور منندز و تد کروز در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در رابطه با رژیم ایران

سناتور منندز و تد کروز
سناتور منندز و تد کروز

در جلسه استماع بلینکن وزیر خارجه آمریکا در کمیته روابط خارجی سنای این کشور سناتور منندز رئیس کمیته خارجی گفت:رژیم ایران به توسعه مواد شکافت پذیر ادامه می‌دهد و آنرا به درجه ۸۷درصد رسانده است. هنوز با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد مکانهای اعلام نشده پیشین شفاف برخورد نمی‌کند، پهپاد برای روسیه تأمین می‌کند. دیروز حملات بسیاری علیه اوکراین با پهپادهای رژیم ایران صورت گرفته است.

در این جلسه استماع سناتور تد کروز نیز در اعتراض به بلینکن گفت:همین چند هفته گذشته گزارشاتی وجود داشت که شما مجدداً به عراق معافیت از تحریم‌هایی را داده‌اید که به آن اجازه می‌دهد پولها را به بانک مرکزی رژیم ایران بازگرداند تا آخوندها از آنها برای تروریسم، توسعه موشکهای بالستیک و برنامه اتمی خود استفاده کنند.

سناتور تد کروز افزود: رژیم ایران تحریم‌های نفتی آمریکا را با استفاده از نفتکشهای خود و شبحی از ناوگان کشتی‌ها حامل پرچمهای خارجی دور می‌زند آنها از حدود ۳۰۰ نفتکش استفاده می‌کنند که شما آن نفتکش‌ها را تحریم نکرده‌اید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6009defa-bd48-4031-9789-13e7908eda03"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات