728 x 90

سایت کانادایی ترو نورث: نخست وزیران سابق کانادا حمایت از طرح دموکراتیک برای ایران را اعلام کردند

استفان هارپر و کیم کمپبل نخست وزیران سابق دولت کانادا
استفان هارپر و کیم کمپبل نخست وزیران سابق دولت کانادا

استفان هارپر و کیم کمپبل نخست وزیران سابق دولت کانادا از جمله امضا کنندگان ۱۰۰تن از مقامات و رهبران امضاکننده در حمایت از طرح ۱۰ماده‌ای خانم مریم رجوی برای یک ایران آزاد و دموکراتیک روز جمعه ۵خرداد از جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خواستند تا علیه رژیم ایران یک سیاست قاطع اتخاذ و اقدام کند.

سایت کانادایی ترو نورث جمعه ۵خرداد، در گزارشی نوشت: نخست وزیران سابق هارپر و کمپل از نامه‌یی حمایت می‌کردند که از ترودو و بایدن خواستند علیه رژیم ایران اقدام کنند.
استفان هارپر و کیم کمپبل، نخست وزیران سابق کانادا، از جمله بیش از ۱۰۰ رهبر جهان هستند که نامه‌یی را امضا کرده‌اند که خواستار اصلاحات دموکراتیک در ایران و تلاش برای پاسخگو کردن «مقامات رژیم» هستند.
نامه‌ای که به جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا، جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده و چارلز میشل رئیس شورای اروپا ارسال شده، توسط ۱۰۹ رئیس سابق دولت و ایالت، از جمله نخست‌وزیر سابق بریتانیا، لیز تراس، و مایک پنس معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکایی امضا شده است... . این نامه سرگشاده از طرحی ۱۰ ماده‌ای حمایت می‌کند که توسط شورای ملی مقاومت ایران و رئیس‌جمهور آن، مریم رجوی ترویج شده است. این طرح خواستار انتخابات آزاد، آزادی بیان، برابری جنسیتی، سکولاریزاسیون و یک ایران غیرهسته‌یی است...

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/34d1bea4-9b08-44c8-9ff1-f42a47fcf33f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات