728 x 90

ریشه و شاخه‌های فساد

اعتراف به ریشه‌های فساد و تباهی و برملا کردن بخشی از کارنامه سراسر جنایت رژیم آخوندی یکی از علائم ریزش شاخه‌ها و نابودی شجره خبیثه نظام در مرحله پایانی است.

نعمت‌الله فاضلی: «می‌گویند درخت از میوه‌اش می‌شناسند... اگر بخواهیم آمارهای جهانی را در نظر بگیریم ایران تو بعضی از جنبه‌ها سالهاست رتبه اول را دارد در اعتیاد این‌طور هستیم در عصبی‌ترین جامعه دنیا هستیم در ۳سال اخیر از نظر اختلالات روانی... اینها میوه‌های نظام آموزشی هستند در این چهل سال اخیر». (شبکه ۴ تلویزیون رژیم آبان ۹۸)

پیش‌تر هم پاسدار محسن رضایی از برادران قاچاقچی‌اش گفته بود: «شما فکر می‌کنید چرا مواد مخدر در این کشور هنوز تمام نشده... مرزی هم که قاچاق مواد مخدر از آن صورت می‌گیرد یک مرز معینی است! چرا این از بین نمی‌رود؟ این حتماً دست دولتی‌ها در این کار است و یک شجاعتی می‌خواهد که این دستها را قطع کند».

وقتی کارشناس حکومتی اعتراف می‌کند که محصول آرمانها و ایده‌آل‌های آسمانی نظام، در زمین فقر و بی‌عدالتی و سرکوب است می‌توان به وضعیت آشفتهٔ نظام پی برد.

نعمت‌الله فاضلی: «این‌که ما بیاییم دائماً آرمانها و ایده‌آل‌های آسمانی را بیان کنیم و اون موقعیت زمینی را که می‌دانیم تویش سرکوب است می‌دانیم تویش محدودیت آزادی است می‌دانیم تویش فقر است می‌دانیم تویش نابرابری و بی‌عدالتی است». (شبکه ۴ تلویزیون رژیم آبان ۹۸)

افشای ریشه‌های فساد نه فقط در ایران که در کشور همسایه هم عامل جوشش و انگیزش بسیاری شده به‌نحوی که با شروع قیام عراق مردم خواهان اخراج مزدوران دزد و جنایتکار خامنه‌ای شدند.

یک معترض عراقی: «تمام عراق شده دخالت‌های رژیم ایران... تمام دزدیها از رژیم ایران است. رژیم ایران بر ما زندگی می‌کند». (تلویزیون الآن)