728 x 90

انتقال جمعی از مزدوران برون‌مرزی پاسداران از عراق و افغانستان در خوزستان و لرستان برای ارعاب و جلوگیری از قیام مردم سیل‌زده

استقرار مزدوران پاسداران موسوم به فاطمیون در پلدختر
استقرار مزدوران پاسداران موسوم به فاطمیون در پلدختر

رژیم آخوندی در وحشت از قیام مردم سیل‌زده مزدوران برون‌مرزی خود را در خوزستان و لرستان مستقر کرده است.

سپاه پاسداران رژیم آخوندی به بهانههایی از قبیل کمک به سیلزدگان یا اقدام برای جلوگیری از رفتن سیل به جانب عراق، این مزدوران را به خاک ایران منتقل کرده است.

به‌دنبال آوردن مزدوران وابسته حشدالشعبی به اهواز، خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس از ورود دستهٔ دیگری از مزدوران نیروی تروریستی قدس موسوم به «النجبا» خبر داد و نوشت: «کاروان النجباء عراق با بیش از ۱۰۰خودروی سبک و سنگین، از مرز مهران وارد خاک ایران شده است».

جمع دیگری از مزدوران رژیم نیز موسوم به «فاطمیون» که پاسداران آنها را از میان اتباع افغانستان اجیر کرده است به خاک ایران منتقل شده و در پلدختر مستقر شده‌اند. این افراد همان مزدوران اجیر شده‌یی هستند که نیروی تروریستی قدس پیش از این برای مقابله با مردم سوریه به این کشور اعزام کرده بود.

طی روزهای اخیر مأموران سرکوب حکومت آخوندی با حضور در خیابانهای شهرهای سیل‌زده به‌ویژه در خوزستان درصدد مرعوب کردن مردم برآمده‌اند. از روز چهاشنبه ۲۱فرودین رژیم دستگیریهای گسترده‌یی را در اهواز انجام داده است. در بین افراد دستگیر شده شرکت‌کنندگان در حرکتهای اعتراضی، کمک رسانهای مستقل مردمی و فعالینی که تلاش کرده‌اند اخبار واقعی ابعاد تهدیدات و خسارات سیل را اطلاع‌رسانی کنند وجود دارند.

ولید فارس مشاور سابق سیاست خارجی دونالد ترامپ در دوران انتخاباتی درباره اعزام شبه‌نظامیان برون‌مرزی پاسداران به ایران به بهانه کمک به سیل‌زدگان گفت:‌ در حالی که رژیم ایران شبه‌نظامیان دولت عراق را به اهواز برای سرکوب جوامع عرب آنجا می‌آورد برخی از کارشناسان آمریکایی و بوروکراتها هنوز مدعی هستند این شبه‌نظامیان، متحد ما هستند. دولت دونالد ترامپ باید به فوریت حشدالشعبی را به‌عنوان ناقضان حقوق‌بشر لیست‌گذاری کند».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات