728 x 90

روزنامه الریاض؛ خانم مریم رجوی گفت: رژیم ولایت فقیه با آوردن رئیسی گور خود را به دست خود کنده است

گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰
گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰
  • روزنامه الریاض: در گردهمایی ایران آزاد خانم مریم رجوی گفت: رژیم ولایت فقیه با آوردن رئیسی گور خود را به دست خود کنده است.

الریاض ۲۴تیر نوشت: روز شنبه گردهمایی سالیانه مقاومت ایران برای ایران آزاد آغاز شد و به مدت سه روز ادامه داشت. این گردهمایی با شرکت مردم ایران و حامیان مقاومت ایران و در ارتباط بیش از ۵۰هزار نقطه از ۱۰۵کشور جهان و با حضور هزاران نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق در اشرف سوم در آلبانی برگزار شد. شرکت‌کنندگان از سیدنی تا هاوایی از طریق اینترنت به آن پیوستند. با شروع گردهمایی هزاران ایرانی در میدان براندنبورگ در برلین تظاهرات کردند و ایرانیان، همزمان با گردهمایی ایران آزاد در شهرهای مهم جهان از جمله پاریس، واشنگتن، لندن، آمستردام، استکهلم، اسلو، وین، رم و ژنو، تجمعاتی برگزار کردند. شخصیتهای مهم بین‌المللی در این کنفرانس آنلاین شرکت و سخنرانی کردند از جمله: مایک پمپئو، وزیر امور خارجه قبلی ایالات متحده، و یانز یانشا نخست‌وزیر اسلوونی و سناتور رابرت منندز و ژنرال جیمز جونز و تعدادی از وزیران سابق اروپایی و وزاری خارجه فرانسه و لهستان و وزیران سابق دفاع بریتانیا و فرانسه.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران گردهمایی را افتتاح کرد و گفت: انتخابات اخیر رژیم... بالاترین شکست و رسوایی در تاریخچه شعبده‌های انتخاباتی رژیم آخوندی است. آن‌قدر که آخوند علم‌الهدی، نماینده و امام جمعه خامنه‌ای در مشهد به صراحت گفت کسانی که رأی نمی‌دهند یا رأی باطله می‌دهند، در واقع رأی به مجاهدین می‌دهند. بله، رژیم ولایت فقیه برای بستن شکاف‌های بی‌انتهایش و سد بستن در برابر قیامهای پیش رو، یعنی برای بقا و جلوگیری از سرنگونی محتوم، جلاد ۶۷ را رئیس‌جمهور خود کرده است؛ اما با این کار، گور خود را به‌دست خود کنده است و مثل عقربی است که در محاصره آتش سرانجام خود را نیش می‌زند. هیچ چیز جز هراس از قیام و احتضار سیاسی ولایت فقیه، روی کار‌ آوردن رئیسی را توضیح نمی‌دهد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات