728 x 90

رسانه حکومتی: مردم گرفتار گرانی‌اند، دولت در فکر مبارزه با بی‌حجابی!

گرانی تورم بلای جان مردم
گرانی تورم بلای جان مردم

در حالی‌که پیامدهای گرانی و تورم افسارگسیخته زندگی معیشتی اقشار مردم را به زانو درآورده است و منجر به فروپاشی طبقات اجتماعی شده است، هشدارهای رسانه‌ها و خودیهای همین نظام را هم پیاپی به‌دنبال داشته است و با توجه به آتش زیر خاکستر فوران اعتراضات، آن را به‌مثابه «سمی مهلک» در این شرایط توصیف می‌کنند.

رسانه حکومتی خبر فوری ۱۲ اردیبهشت به‌نقل از جلال جلالی‌زاده از باند موسوم به اصلاحات نوشت: مردم ایران این روزها گرفتاریهای زیادی دارند و تأمین مایحتاج ابتدایی برای اقشار مختلف دشوارتر از هر دشواری شده است. با این حال رفتار دولتی‌ها و اظهارنظرشان نشانگر این است که هیچ درکی از سختیهای مردم ندارند.
وی افزود: مردمی که درگیر گرانی هستند، وقتی می‌بینند مسئولان (؟!) همه تلاش‌شان را به کار بسته‌اند تا به‌زعم شان با بی‌حجابی مقابله کنند، نسبت به بهتر شدن شرایط اقتصادی به کل ناامید می‌شوند که باید گفت، ناامیدی عمومی می‌تواند به مانند سمی مهلک باشد.
او در ادامه افزود: وقتی آقای رئیسی می‌گویند، کشور ما تحریم ناپذیر است، ناخودآگاه این پیام به افکار عمومی صادر می‌شود که برای رفع مشکلات ریز و درشت روی این دولت حساب باز نکنید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/40cf78a9-597d-4b01-b2e6-8e2e9a63f7d5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات