728 x 90

رئیسی جلاد در بیرجند: سرمایه استان امنیت این استان است با این‌که ما همجوار با مرز افغانستان هستیم

آخوند رئیسی در بیرجند
آخوند رئیسی در بیرجند

رئیسی جلاد در بیرجند:

سرمایه استان امنیت این استان است

با این‌که ما همجوار با مرز افغانستان هستیم

آمریکایی‌ها بعد از بیست سال گذاشتند رفتند، مردم اخراجش کردند

البته دنبال فتنه‌های خودشان هستند

رئیسی جلاد ۱۹شهریور ۱۴۰۰: سرمایه استان امنیت این استان است کوچکترین ناامنی با این‌که ما همجوار با مرز افغانستان هستیم اما استان خراسان جنوبی مشخص است دیگه فرمانده نیروی انتظامی هستند شما هستید فرمانده محترم سپاه هست آمار و ارقام بگویند با این همه مسایل ناامنی که می‌تواند در استان باشد استان خراسان جنوبی استان امن است امنیت یک سرمایه هست برای این استان.

من دیروز داشتم یا پریروز داشتم با این آقای رئیس شورای اروپا صحبت می‌کردم قضیه افغانستان را برای ایشان گفتم ایشان گفت که بله درس بزرگی ست برای غرب این قضیه افغانستان وقتی من گفتم بیست سال است آمریکایی‌ها اونجا بودند جز جنگ و خون‌ریزی و بدبختی برای مردم افغانستان چیزی بار نیاوردند بعد بیست سال گذاشتند آنجا را رفتند حالا اخراجش کردند مردم، البته دنبال فتنه‌های خودشان هستند ایشان گفت که واقعاً این درس بزرگی ست برای همه ما خدا کند همه درس بگیرند. (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۲۰شهریور ۱۴۰۰). .

همنوایی با رئیسی و عربده‌های وحشت در جمعه‌بازار ولایت فقیه

جمعه بازار خامنه‌ای در مشهد ۱۹شهریور ۱۴۰۰: کشور جمهوری اسلامی ایران با همه دسیسه‌ها با همه توطئه‌ها با همه شرارت ها خباثتهایی که استکبار جهانی همه را برای ایران دارد انجام می‌دهد همه کشورهای همسایه ما را ناامن کرده است هر جا آمریکا پایش را قرار بدهد هر جا حضورش را اعلام کند به بهانه حقوق‌بشر بدترین جنایتها را اونجا بر جان و مال این بشریتی که مدعی حقوق اون هستند اعمال می‌کنند تمام اینها فقط برای متزلزل ساختن پایه‌های این نظام مقدس جمهوری اسلامی ست...

مرگ بر آمریکا

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر فرانسه

مرگ بر آل سعود خائن

آنانی که در لباس اسلام بدترین ضربات را به اسلام می‌زنند فریاد بلندتر، زن و مرد، برخاسته از شعور مان، مرگ بر منافق (تلویزیون آستان رضوی رژیم ۱۹شهریور ۱۴۰۰)

حرکتهای نمایشی رئیسی و فرار به جلو امام جمعه مجیزگوی خامنه‌ای در سمنان

آخوند مطیعی امام جمعه خامنه‌ای در سمنان ۱۹شهریور ۱۴۰۰: حرکت بسیار خوبی که حضرت آیت‌الله رئیسی شروع کردند و بحمدالله موفق بودند حرکت به سوی محرومین از خوزستان رفتنشان از سیستان و بلوچستان رفتنشان باز هم اینجا عرض می‌کنم توقع داریم توقع نداریم که یک عده‌یی این حرکات بسیار خوب را که مورد تأیید مقام معظم رهبری ست به اسم حرکتهای پوپولیستی نمی‌دانم نمایشی قرار بدهند و این را در رسانه‌های خودشان عنوان بکنند. ­ (تلویزیون رژیم ۱۹شهریور ۱۴۰۰)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات