728 x 90

دکتر آنتونی فائوچی: ما باید برای افزایش احتمالی کووید در زمستان امسال آماده باشیم

دکتر آنتونی فائوچی
دکتر آنتونی فائوچی

پولتیکو روز ۱۹شهریور به‌نقل از فائوچی کارشناس ارشد سابق بیماریهای عفونی در ایالات متحده نوشت: ما باید برای افزایش احتمالی کووید در زمستان امسال آماده باشیم.
دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد سابق بیماریهای عفونی در ایالات متحده، هنوز زنگ خطری را در مورد افزایش تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده به صدا در نیاورده است، اما هشدار داد که این روند در ماه‌های پاییز و زمستان ادامه خواهد داشت.

فائوچی روز یکشنبه در برنامه این هفته شبکه ABC گفت: نمی‌گویم نگران هستم، اما مطمئناً مراقب آن هستم. رئیس سابق مؤسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی اکنون استاد دانشگاه جورج تاون است...
فائوچی گفت: «بدون شک، همان‌طور که می‌دانید و همین چند لحظه پیش گزارش دادید، ما شاهد افزایش موارد هستیم که با افزایش حدود ۱۷درصدی یا بیشتر در بستری شدن در بیمارستان منعکس شده است... . و از آنجایی که ما اکنون در پایان تابستان هستیم، این احتمال وجود دارد که با ورود به پاییز و زمستان این میزان افزایش یابد. بنابراین، ما باید برای آن آماده باشیم».

موارد از ژوئیه افزایش یافته است و باعث شده است که برخی از مدارس کلاس‌ها را لغو کنند یا به یادگیری آنلاین بروند. شرکت‌های داروسازی مانند فایزر و مدرنا در حال کار بر روی نسخه‌های به روز واکسن کووید-۱۹ هستند که انتظار می‌رود در پاییز امسال در دسترس قرار گیرند. در همین حال، فائوچی گفت که او انتظار ندارد دستور زدن ماسک در سراسر آمریکا صادر شود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bc397ae8-351a-44a4-95ae-3f074fa89c3c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات