728 x 90

دونالد ترامپ: رژیم ایران در یک مدت بسیار کوتاه صدها و صدها نفر را کشت و هزاران نفر را دستگیر کرد

دونالد ترامپ در جمع نمایندگان دائم شورای امنیت ملل ‌متحد
دونالد ترامپ در جمع نمایندگان دائم شورای امنیت ملل ‌متحد

دونالد ترامپ در جمع نمایندگان دائم شورای امنیت ملل ‌متحد در رابطه با کشتار مردم و جوانان در قیام سراسری توسط رژیم ایران گفت: شورا باید با خطراتی که دنیا با آن مواجه است مقابله کند. رژیم ایران در یک مدت بسیار کوتاه صدها و صدها نفر را کشت و هزاران نفر را دستگیر کردند.

 

رئیس‌جمهور آمریکا افزود: آنها معترضان را می‌کشند و ارتباط اینترنت کشور را قطع می‌کنند که مردم در جریان قرار نگیرند که چه اتفاقی دارد می‌افتد. من مایلم رسانه‌ها وارد این مسأله شوند و بروند ببینند که چه خبر است. این وضعیت خوبی نیست، وضعیت وحشتناکی است.

این به‌زودی یک رسوایی خیلی بزرگ در دنیا خواهد شد. آنها در یک سرکوب بی‌رحمانه در هفته‌های اخیر افراد زیادی را کشتند و هزاران نفر از شهروندان کشورشان را دستگیر کردند به‌دلیل این‌که آنها اعتراض کردند.

 

من فکر می‌کنم که رسانه‌ها باید درگیر این موضوع بشوند. رسانه‌ها باید کامل وارد این موضوع شوند. آمریکا همیشه در کنار مردم ایران در مبارزه به حق آنها برای آزادی خواهد ایستاد. با آنها به شیوه درستی رفتار نمی‌شود. همه پول آنها برای تسلیحات و چیزهای دیگر هدر داده می‌شود و آنها با مردم کشورشان درست رفتار نمی‌کنند. و مردم در سراسر کشور شورش می‌کنند، اعتراض می‌کنند و خیلی ناراضی هستند.