728 x 90

دفن ۲۱تن از مزدوران رژیم ایران موسوم به فاطمیون و زینبیون در قم

خاکسپاری مزدوران تیپ فاطمیون و زینبیون رژیم در قم
خاکسپاری مزدوران تیپ فاطمیون و زینبیون رژیم در قم

روز یکشنبه ۱۱اسفند ۹۸، اجساد ۲۱تن از مزدوران رژیم ایران موسوم به تیپ فاطمیون و زینبیون که در سوریه توسط رژیم ایران برای کشتار مردم سوریه و دفاع از رژیم اسد جنایتکار بکار گرفته شده‌اند و در پی درگیریها در ادلب سوریه به هلاکت رسیدند، در قم دفن گردیدند.

 

فراخوان سناتور لیندزی گراهام برای ایجاد منطقه پروازممنوع در ادلب سوریه

به‌دنبال گسترش ابعاد فاجعه انسانی در استان ادلب سوریه که بر اثر حملهٔ رژیم جنایتکار اسد و پاسداران خامنه‌ای و شبه‌نظامیان آنها صورت گرفته است، سناتور لیندزی گراهام رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا روز پنجشنبه ۸اسفند ۹۸خواستار ایجاد منطقه پروازممنوع در این استان شد.

سناتور لیندزی گراهام طی بیانیه‌یی آنچه در ادلب سوریه اتفاق افتاده یکی از بزرگترین فجایع انسانی طی دهه‌ها خواند و خواستار توقف آن شد.

رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا هشدار داد: جهان دست روی دست گذاشته و نابودی ادلب توسط اسد، رژیم ایران و روسیه را نظاره می‌کند.

سناتور لیندزی گراهام خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا گفت: این به نفع امنیت ملی ما است که کشتار را متوقف کنیم و از بروز یک فاجعه انسانی جلوگیری کنیم که می‌تواند جریانی از میلیون‌ها پناهنده دیگر را به خارج از سوریه راه بیندازد و باعث هرج و مرج شود.

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/31a611a0-0d7b-4e8b-bd32-d8cbc90758d7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات