728 x 90

دعوت به قیام در مراسم چهارشنبه سوری

گزارشی از تلویزیون الاخباریه درباره قیام چهارشنبه سوری
گزارشی از تلویزیون الاخباریه درباره قیام چهارشنبه سوری

تلویزیون الاخباریه در گزارشی در مورد چهار شنبه سوری امسال گفت:

 به‌مناسبت سال نو ایرانی اپوزیسیون ایران از هوادارانش در داخل ایران خواست تا برای نور و آزادی و آتش زدن رژیم استبدادی آخوندها، آتش بپا کنند

اپوزیسیون از هوادارانش خواست تا در سراسر شهرها دست به تظاهرات بزنند و خواهان سرنگونی رژیم آخوندی شوند. آنها تأکید کردند که توفان قیام خاموشی نمی‌پذیرد بلکه بی‌محابا علیه فاشیسم مذهبی به پیش می‌رود تا این‌که نظام ولایت فقیه را سرنگون کند

 آزاده عالمیان: «مردم ایران  خواهان سرنگونی رژیم آخوندی هستند و جامعه نیز آماده است به‌ویژه مردم و جوانان انقلابی مبارزه را ادامه می‌دهند تا این رژیم فاسد و مستبد را سرنگون کنند. پیروزی در راه است. در مقابل باندهای حاکم همه امروز در کنار مقاومت ایران هستند».

اپوزیسیون ایران وعده داد که انقلابیون برای هدفی ثابت یعنی بیرون آوردن ایران از چنگال ظالمان عمامه‌دار، علیه دیکتاتوری آخوندی قیامی دیگر به‌پاخواهند کرد.

آزاده عالمیان: «رژیم حاکم بر ایران با روشهای سرکوبگرانه‌اش تلاش می‌کند تا از تظاهرات جوانان انقلابی در این مراسم جلوگیری کند ولی نمی‌تواند، چرا که هزاران زن و مرد تظاهر کننده در تمامی شهرهاى ایران حضور دارند. ما از جامعه جهانی می‌خواهیم تا به خواسته‌های این جوانان گوش کند و سلطه‌جویی‌های رژیم آخوندی را که در کشتار بیگناهان درنگ به خود راه نمی‌دهد متوقف کند».

 اپوزیسیون ایران در اطلاعیه‌اش تأکید کرد که رژیم ولایت فقیه سرنگون خواهد شد. ایران آزاد خواهد شد و در آستانه سال نو هر کوچه سنگری و هر خانه پایگاهی و هر محله و خیابان میدانی برای نبرد آزادی خواهد بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات