728 x 90

درگیری جوانان شورشی امیدیه خوزستان با مأموران سرکوبگر - توئیت مریم رجوی

درگیری جوانان در امیدیه خوزستان با ماموران سرکوبگر  و شهادت امید عیدانی
درگیری جوانان در امیدیه خوزستان با ماموران سرکوبگر و شهادت امید عیدانی
  • امیدیه -خوزستان - درگیری جوانان شورشی با مأموران سرکوبگر رژیم، تهاجم شجاعانه به مزدوران و آزاد کردن یک جوان دستگیر شده
  • تیراندازی وحشیانه مزدوران خامنه‌ای به جوانان امیدیه، مقابله جوانان با یورش وحشیانه مزدوران، درهم شکستن خودروهای مأموران ولایت فقیه و گوشمالی مزدوران
  • خانم مریم رجوی: درود بر جوانان شورشی در امیدیه که با تهاجم به مأموران سرکوبگر جوان دستگیر شده را آزاد کردند.

غروب روز دوشنبه۱۶تیر جوانان شورشی و شجاع امیدیة خوزستان در برابر یورش مأموران مقاومت و مقابله کردند و با گوشمالی دادن مزدوران خودروهای عوامل سرکوبگر را در هم شکستند .

جوانان دلیر با تهاجم به مزدوران خامنه‌ای جوانی را که دستگیر شده بود آزاد کردند.

مأموران وحشی ولایت فقیه رژیم به‌روی جوانان امیدیه آتش گشودند که منجر به‌مجروح شدن یکی از جوانان شد.

این نوجوان ۱۷ساله که امید عیدانی نام دارد، به‌دلیل شدت جراحات ساعاتی بعد در بیمارستان جان باخت.

شهادت یکی از جوانان امیدیه به‌نام امید عبدانی

شهادت یکی از جوانان امیدیه به‌نام امید عیدانی

خانم مریم رجوی به مقاومت شجاعانه جوانان شورشی در امیدیه که به مقابله با مزدوران سرکوبگر برخاستند و با پس راندن آنها یک جوان دستگیر شده را آزاد کردند درود فرستاد .

و با محکوم کردن تیراندازی وحشیانه مزدوران ولایت فقیه به جوانان امیدیه که جان باختن یک جوان را به‌دنبال داشت، به یاران و بازماندگان او تسلیت گفت.

رژیم آخوندی در خبرگزاری رسمی و سایر رسانه‌های حکومتی با اذعان به درگیری و مقابله جوانان امیدیه با مزدوران سرکوبگر و با درج اظهارات مهران رفیعی فرماندار مزدور رژیم در امیدیه به‌نقل، از وی که جوانان امیدیه را با وقاحت آخوندی شرور می‌نامید، نوشتند: مأموران انتظامی امیدیه ساعت ۱۹ شب با حکم قضایی یک فرد شرور در شهرک یاسر امیدیه را دستگیر کردند که جمعی از دوستان وی که از اراذل و اوباش بودند برای فراری دادن این متهم با مأموران انتظامی درگیر شدند.

افراد یاد شده با چوب و سنگ به مأموران انتظامی حمله‌ور شده و ضمن مجروح کردن تعدادی از آنان به خودروهای پلیس و اورژانس خساراتی را وارد کرده و متهم را از دست پلیس فراری دادند.

فرماندار اوباش رژیم در امیدیه برای کم رنگ کردن جنایت شلیک به مردم گفت: مأموران پلیس برای آرام کردن جو منطقه اقدام به تیراندازی هوایی کردند که یک نفر از این مهاجمان که در پشت‌بام یکی از منازل بوده و حتی به سمت مأموران سنگ پرانی کرده بود در اثر اصابت تیر هوایی مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/71b0253e-68e8-43ee-8570-1c32b0d63b94"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات