728 x 90

دروغ‌درمانیهای رئیس‌جمهور شیاد و وقیح ولایت

آخوند روحانی
آخوند روحانی

در حالیکه خود رژیم با تمامی دروغگویی‌ها و پنهان‌کاریها به ناگزیر و به‌دلیل شدت بحران، از شیوع جهش‌وار کرونا در ایران خبر می‌دهد، دروغ‌درمانیهای رئیس‌جمهور شیاد و وقیح ولایت حتی با حرفهای سایر منابع رژیم هم در تناقض است.

«آخوند روحانی ۷اسفند:گزارشهایی که تا دیشب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا داد، امیدوارکننده بودند. آن محله را می‌خواهند یک هفته قرنطینه کنند. چنین چیزی‌هایی در تصمیمات کشور وجود ندارد. قرنطینه محله و شهر را نداریم. آنچه قرنطینه است، قرنطینه فرد است.»

 

 

سخنگوی وزارت بهداشت رژیم روز ۸اسفند ۹۸ اعلام کرد: کاهش مراودات روزانه، محدویت تردد، ممنوعیت تجمعات، لغو سفرهای غیرضرور، عدم برگزاری همایشها، گردهماییها، نمایشگاهها، نمازجمعه و جماعت، اردوهای سیا حتی و زیارتی، تعطیلی سینما، مراسم جشن و ترحیم، اعتکاف و محدودیت رفت و آمد به اماکن زیارتی تا اطلاع ثانوی اجتناب‌ناپذیر است.

وضعیت در قم نیز به‌رغم ادعاهای کارگزاران حکومتی بحرانی است و دانشگاه قم تا پایان سال تعطیل اعلام شد.

 

رسانه‌ٔ حکومتی رویداد ۲۴ روز ۸اسفند نوشت: تست کرونای تعدادی از مقامات دولتی مثبت اعلام شده و دولت ستاد مبارزه با کرونا تشکیل داده و در اقدامی معکوس روحانی اعلام کرده همه چیز عادی است. پرسش عمومی این بود اگر همه چیز عادیست چرا ستاد مبارزه با کرونا تشکیل شده است؟

 

یک عضو شورای حکومتی شهر تهران نیز گفت: روحانی بداند که ویروس کرونا عضو هیأت دولت نیست که دستور بدهی چه کار انجام دهد.

در چنین وضعیتی، رسانه‌های حکومتی اعتراف می‌کنند که سران و کارگزاران رژیم در اولویت استفاده از امکانات پزشکی برای مقابله با کرونا قرار دارند. روزنامه حکومتی جهان صنعت نوشت: طبق گفته شاهدان عینی انستیتو پاستور که محل اصلی تست کرونا است، در ابتدای امر از مسئولان و آقازاده‌ها آزمایش گرفتند، در صورتی که به‌علت کمبود کیت، اول باید افرادی که بیشتر در معرض خطر هستند مانند پزشکان و پرستاران را مورد آزمایش قرار دهند..

فضیحت چنان است که تلویزیون حکومتی شبکه خبر رژیم روز ۸اسفند ۹۸هم به تبعیضهای حکومتی و قرار گرفتن امکانات مقابله با کرونا در اختیار سرکردگان رژیم اعتراف می‌کند:«البته بعضی از مردم دارند تجزیه می‌شوند در صف این دارو خانه و آن دارو خانه، برای ماسک و ژل ضدعفونی و این حرفها. از اون طرف هم یک بسته خیلی‌تر و تمیز و شیک و پیک تقدیم می‌کنند به نماینده‌های مجلس. »