728 x 90

دروغهای جنایت‌بار رژیم در ربط دادن خرید واکسن با تحریم کشمکش درون رژیم تبهکار آخوندی بر سر اف.ای.تی.اف

واکسن کرونا
واکسن کرونا

به‌دنبال اعلام برنامه کوواکس وابسته به سازمان بهداشت جهانی در مورد برطرف شدن همه موانع برای خرید واکسن، سران و کارگزاران رژیم تعلل خائنانه و جنایت‌بار رژیم آخوندی در تهیه واکسن را به اف.ای.تی.اف ربط دادند.

ربیعی، سخنگوی دولت آخوند روحانی، واعظی رئیس دفتر روحانی و همتی رئیس کل بانک مرکزی رژیم اعلام کردند به‌دلیل نپوستن به اف.ای.تی.اف سهمیه رژیم در کوواکس سوخته و باطل شده است. اما به‌سرعت مجبور به عقب‌نشینی شده و اعلام کردند که مجوز انتقال پول برای کرونا از طریق یک بانک صادر شده است

وزیر بهداشت رژیم نیز مجبور شد اعتراف کند تأثیر اف.ای.تی.اف در خرید واکسن جدی نیست. او گفت:

«به‌دنبال این اظهارات یک رسانه حکومتی با عنوان «پایان یک شوخی کثیف با افکار عمومی» نوشت: هر روز با مطالب خلاف واقع خود از سوخته شدن سهمیه واکسن جمهوری اسلامی و ممانعت fatf برای نقل و انتقال پول خبر می‌دادند. این نگرانی به‌سرعت به افکار عمومی منتقل شد، غافل از این‌که پشت‌پرده این جنگ روانی یک داستان سیاسی است؛ داستانی برای تحمیل خواسته‌های fatf و تأثیرگذاری بر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام.

حالا تکذیب وزیر بهداشت و رئیس بانک مرکزی در تاثیر fatf سندی دیگر از رسوایی جریان تحریف شده است. (رجانیوز۴ دی)

شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس رژیم نیز گفت: «برخی با ارتباط دادن واکسن به اف.ای.تی.اف دنبال فتنه‌ای دیگر هستند». (نسیم آنلاین ۴دی)

نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس رژیم نیز گفت: مسئولان نباید تهیه واکسن را به اف.ای.تی.اف گره بزنند و بهره‌برداری سیاسی کنند. (تسنیم۵دی۹۹)

جواد لاریجانی از مهره‌های خامنه‌ای نیز گفت: موضوع خرید واکسن کرونا به‌ویژه واکسنهای تولید در آمریکا را طرحی برای به زانو در آوردن نظام است و این مسأله یکی از برنامه‌های فرماندهی آمریکا علیه جمهوری اسلامی است. پیوستن به اف.ای.تی.اف تأثیری در تحریم‌ها ندارد و صددرصد به زیان نظام است. اگر بناست ما به آن عمل کنیم خیلی ابلهانه است. (روزنو ۵دی۹۹)

یک رسانه حکومتی نیز نوشت: اف.ای.تی.اف موارد بشردوستانه را استثنا کرده است. (صراط۴دی۹۹)

یک کارشناس رژیم نیز گفت: واکسن کرونا بهانه جریان تحریف برای الحاق به کنوانسیونهای اف.ای.تی.اف بود. (مهر ۵دی۹۹)

تلویزیون رژیم روز پنجشنبه با وحشت از افشای ترفندهای رژیم در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی گفت: رسانه‌های معاند این روزها دنبال می‌کنند ایجاد یک دغدغه در ذهن افکار عمومی‌ست این‌که آنطرف مرزها واکسیناسیون گسترده به راه افتاده و ایرانیها از غافله جا مانده‌اند. (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۴دی۹۹)

وحشت رژیم از مطالبات مردم در مورد واکسن بالا گرفته است، در حالی که هشتگ واکسن بخرید بار دیگر در ترند ایران قرار گرفت و کاربران نفرت خود را از حکومت آخوندی به‌خاطر تعلل در تهیه واکسن اعلام کردند.