728 x 90

درخواست اشد مجازات برای حمید نوری و زوزه‌های وحشت آخوندها

تظاهرات ایرانیان  آزاده در مقابل دادگاه دژخیم حمید نوری
تظاهرات ایرانیان آزاده در مقابل دادگاه دژخیم حمید نوری

امروز سه‌شنبه (۲۰اردیبهشت‌ماه) کاظم غریب‌آبادی دبیر به‌اصطلاح حقوق‌بشر قضاییه آخوندی، طی گفتگوی تلویزیونی به سوزوگداز برای برگزاری موفقیت‌آمیز دادگاه دژخیم حمید نوری در استکهلم سوئد پرداخت. این مزدور رژیم که از برملا شدن گوشه‌یی از حقایق کشتار ۳۰هزار زندانی سیاسی قتل‌عام شده در سال۶۷ به خود می‌پیچید گفت: «پرونده حمید نوری یک پرونده ساده و صرفاً یک پرونده محاکمه یک تبعه ایرانی نیست چرا که مبنای شکل‌گیری این پرونده در سوئد، یک مبنای قضایی، فنی و حقوقی نیست بلکه دارای ماهیتی کاملاً سیاسی است».

 

کاظم غریب‌آبادی با ابراز سوزش از حضور گسترده شاهدان و شاکیان مجاهد در این دادگاه و تظاهرات روزانه ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانها در برابر دادگاه گفت: «همین پرونده آقای نوری که الآن شکل گرفته به طرفیت و حمایت از چه کسی شکل گرفته؟ گروهک تروریستی منافقین ...».

وی ضمن ابراز وحشت از به میان کشیده شدن محاکمه سران رژیم در استمرار دادگاه قتل‌عام شدگان سال۶۷ گفت: «معتقدم سوئد، پرونده آقای نوری و گروهک تروریستی منافقین را بهانه‌ای برای محاکمه نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است... . مگر یک کارمند سازمان زندانهای ایران چقدر ظرفیت قضایی دارد که صد جلسه دادگاه برای محاکمه او تشکیل دادند؟»

 

شایان ذکر است که روز گذشته نیز سخنگوی وزارت‌خارجه آخوندها گفته بود: «سازمان مجاهدین شاهد از گروه خودش می‌آورد دادگاه را سیاسی می‌کند و همه را به بازی می‌گیرد!»

 

سخنگوی مجاهدین در پاسخ به اظهارات وزارت‌خارجه آخوندها پاسخ داد:

سخنگوی مجاهدین:

خیلی ببخشید که بور شدید

و این‌چنین خوار و نزار به بازی گرفته شدید!

و ترفندتان به خودتان برگشت

بهتر است دهان کثیف خود و مزدوران را گل بگیرید

و دیگر از این غلط‌های «چندوجهی» نکنید!

مگر قرار بوده مجاهدین سرموضع آرام بنشینند

و بازی ننگین اطلاعات ارتجاع را بر هم نزنند؟!

فردا هم نوبت دیپلمات تروریست بمب‌گذار و سه مزدور دیگر است

منتظر باشید.

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/47358abf-d5d2-4afe-b9ce-339f404b58d2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات