728 x 90

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ارتجاع: دست‌کم ۲۰مرکز در قم هست که شبانه‌روز علیه خود نظام کار می‌کند

آخوند جلالی، دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ارتجاع
آخوند جلالی، دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ارتجاع

آخوند جلالی، دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ارتجاع از جنگ باندهای نظام در حوزه جهل و جنایت قم خبر داد. وی در گفتگو با تلویزیون حکومتی گفت دست‌کم ۲۰مرکز وابسته به حوزه علمیه قم را می‌شناسد که شبانه روز علیه نظام فعالیت می‌کنند.

وی گفت حقیقتاً بعد از این‌که دشمنان در جنگ سخت به شکست منجر شد و موفق نشدند با جنگ سخت با جمهوری اسلامی بجنگند، وارد جنگ نرم در همه عرصه‌ها شدند که یکی از این عرصه‌ها حوزه علمیه بود.

مراکزی در قم هست، نزدیک به ۲۰ مرکز را در قم سراغ دارم که رسماً و علنی برخلاف مبانی نظام و اصول مسلم ما و برخلاف باورها و ارزشهای دینی ما کار می‌کنند. مصالحی باعث می‌شود این رصد و حساسیت کم شده باشد؟

شاید اختلافات سیاسی و بحث جناحها و باندبازیها تأثیر روی کار داشته باشد. چون اینها معمولاً خودشان را پشت سر اینها پنهان می‌کنند. چیزهایی که ۴۰-۳۰ سال پیش پنبه آن در غرب‌زده شد امروز در حوزه‌های ما وارد کردند و بحث نوآوری و دگراندیشی مطرح می‌کنند و فکر می‌کنند حرف نویی می‌زنند. (کانال تلگرامی آخرین خبر رژیم ۷خرداد)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0a5da15d-907e-4e7f-a2c5-f772764254d9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات