728 x 90

دادستان دیوان کیفری بین‌المللی پس از بازدید از اسراییل و فلسطین: من خواستار آزادسازی فوری و بدون شرط تمام گروگانها هستم

 بازدید دادستان دیوان کیفری بین‌المللی از اسراییل و فلسطین
بازدید دادستان دیوان کیفری بین‌المللی از اسراییل و فلسطین

سایت دادگاه کیفری بین‌المللی لاهه در گزارشی یکشنبه ۱۲ آذر  از دیدار کریم خان دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی از اسراییل و رام‌الله نوشت: آقای‌خان در این بازدید اعلام کرد: ما باید نشان دهیم که قانون در خط مقدم قرار دارد و قادر است همه را محافظت کند. من خواستار آزادسازی فوری و بدون شرط تمام گروگانها شدم. هیچ توجیهی برای نگاه داشتن هیچ گروگانی نیست

دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی گفت: در بازدید از رام‌الله، افتخار دیدار جداگانه با رئیس‌جمهور ارجمند آقای محمود عباس، نخست‌وزیر آقای محمد اشتیة و وزیر عدالت آقای محمد شلالده را داشتم. گفتگوهای ما بسیار مؤثّر بودند علاوه بر این، من با خانواده‌های قربانیان فلسطینی نیز صحبت کرده‌ام.

سایت دادگاه کیفری بین‌المللی افزود: دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی گفت در ارتباط با غزه، با وجود نقض‌های مستمر قوانین بین‌المللی انسانی توسط حماس و گروه‌های مسلح دیگر در نوار غزه، روشی که اسراییل به این حملات پاسخ می‌دهد، مشمول پارامترهای حقوقی واضحی است که در جنگ مسلحانه اعمال می‌شود.

سایت دادگاه کیفری بین‌المللی افزود: دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی نگرانی عمیق خود را نسبت به افزایش قابل توجه حملات شهروندان اسراییلی به غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری اعلام کرد و گفت: هیچ اسراییلی افراطی نباید احساس کند می‌تواند بدون عقوبت دست به اقدام علیه فلسطینیها بزند. و تأکید می‌کنیم که چنین حملاتی باید بلافاصله متوقف شود.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fd135301-5347-47f3-ade3-970bd07c5809"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات