728 x 90

خودزنی دریایی و فضیحت پنهان‌کاری و سردرگمی در ولایت ارتجاع

شلیک رژیم آخوندی به ناوچه کنارک
شلیک رژیم آخوندی به ناوچه کنارک
  • خامنه‌ای: تکرار پیشامدهای خسارت‌بار و تلخ! مقصران احتمالی را شناسایی کنید!
  • سخنگوی ارتش تحت‌امر ولایت فقیه:شایع کرده‌اند ناو «کنارک» توسط قایق‌های سپاه پاسداران هدف قرار گرفته است.
  • پرت و پلا گویی روحانی: شهادت در دریا طبق روایت ما اجر آن ده برابر زمین است.

خودزنی دریایی رژیم آخوندی با دهها کشته که با پنهان‌کاری و آشفته‌گویی‌های سران رژیم همراه است، به یک ضربه خردکننده و فضیحت بزرگ برای نظام ولایت تبدیل شده است.

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع بعد از دو روز تأخیر کشته شدن نظامیان ناو کنارک را تلخ و تأسف‌بار خواند و طی پیامی نوشت:‌ «از مسئولان ذیربط می‌خواهم که ابعاد این حادثه را به درستی روشن کرده، ضمن شناسایی مقصران احتمالی، تدابیر لازم برای عدم تکرار چنین پیشامدهای خسارت‌بار و تلخ را اتخاذ نمایند».

آخوند روحانی نیز خودزنی دریایی و کشته شدن نظامیان ناو کنارک را برای رژیم سخت دانست و در یک پرت و پلاگویی گفت:‌ «شما می‌دانید که رزم در آب جایگاه دیگری در روایات ما دارد، همه جا ایستادگی و ایثار و فداکاری و شهادت مقدس هست اما رزم در دریا و شهادت در دریا طبق روایت ما اجر آن ده برابر رزم در زمین هست».

سخنگوی ارتش تحت‌امر ولایت فقیه با سردرگمی و ترس و نگرانی روز ۲۴اردیبهشت گفت:‌ «دشمنان سعی دارند به هر طریق ممکن، در میان مجموعه نیروهای مسلح اعم از سپاه و ارتش و وزارت دفاع، اختلاف ایجاد کنند یکی از این شایعات هدف قرار دادن ناو «کنارک» توسط قایق‌های سپاه پاسداران است. این شایعات از سوی معاندین طراحی و سیاست‌گذاری می‌شود... پرداختن به چنین موضوعاتی، به این معنا خواهد بود که واقعاً نظر ما جلب این شایعات شده است».