728 x 90

خشم و خیزش جوانان؛ یاس و ریزش پاسداران

این روزها وحشت از نفرت عمومی و ریزش عناصر نظام با عنوان یاس و ناامیدی مطرح می‌شود خامنه‌ای در دیدار با دانشجویان ۱۷مهر ۹۸: «تلاش می‌کند با القاء این‌که هیچ اتفاق علمی مهمی رخ نداده است، مردم را دچار تردید و نخبگان را ناامید کند، اما شما در مقابل این جریان هرگز مأیوس نشوید».

منظور خامنه‌ای از نخبگان همان سرسپردگان و خادمان نظامش است که مدافع سرسخت رژیم بودند اما امروز با شکستن دیوار بلند سانسور در فضای مجازی و شبکه‌های خارج از کنترل رژیم، با بخشی از واقعیت آشنا شدند.

آخوند سید محمدمهدی میرباقری: «می‌نشینی پای اخبار فلان شبکه تحت نجوای اونها قرار می‌گیری».

این آخوند حکومتی که نجوای مجاهدین و فضای مجازی را عامل یاس و ناامیدی نخبگان و مومنان نظام می‌داند تعارف را کنار گذاشته و می‌گوید: «کم‌کم دستگاه محاسباتی یک عده از مومنین به‌هم میریزد یعنی چه اتفاقی می‌افتد؟ مؤمن احساس می‌کند بابا اصلاً اشتباه کردیم ما برای چی انقلاب کردیم عجب خطای بزرگی بود ۳۰سال است پای چی باختیم این‌ همه سرمایه‌گذاری و شهادت چی شد تهش»؟

تهش بن‌بست و وحشت از برملا شدن هزاران جنایت و میلیونها کشته و مفقود و مجروح و آواره برای جنگی ضدمیهنی در خدمت بقای نظام.

آخوند سید محمدمهدی میرباقری: «یعنی ایجاد جنگ روانی ایجاد یأس می‌کند هیچ دست‌آوردی نداشته همه‌اش نقطه ضعف بوده کم‌کم بنظرش می‌آید اشتباه کرده اصلاً سرمایه‌گذاری کرده برای چی جبهه رفتی؟ برای چی مجروح شدیم»؟

بله! وحشت از فوران خشم و خیزش و عصیان؛ وحشت از ریزش و پایان.

خامنه‌ای: «کسی اعتراض نکند که خب بالاخره یک ریزش‌هایی هم داشتیم؛ بله داشتیم، همه ‌جا هست، همیشه هست».