728 x 90

به خدمت گرفتن داعش برای سوءقصد علیه خانم مریم رجوی و مجاهدین در آلبانی

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

 

توطئه نیروی قدس و اطلاعات آخوندی در تروریسم افسارگسیخته به موازات شیطان‌سازی

۴۰ هزار دلار پاداش تیم تروریستی داعش در مأموریت آلبانی

 

چهارشنبه ۲۷فروردین ۱۳۹۹(۱۵آوریل ۲۰۲۰) دادستانی کل آلمان فدرال دستگیری ۵عضو داعش را اعلام کرد. بر اساس احکام صادره از سوی قاضی تحقیق در دیوان عالی، دادستان آلمان فدرال از طریق نیروهای ویژه پلیس به دستگیری این افراد در چند نقطه در غرب آلمان مبادرت کرد. هر ۵نفر اتباع تاجیکستان و «قویاً مظنون به تأسیس یک سلول تروریستی در آلمان» هستند. یکی از آنها از ۲۴اسفند ۱۳۹۷(۱۵مارس ۲۰۱۹) در بازداشت به‌سر می‌برد. افراد دستگیر شده از ابتدای سال ۲۰۱۹(دیماه ۱۳۹۷) به داعش پیوستند. آنها ابتدا قصد سفر به تاجیکستان و انجام عملیات در کشور خودشان داشتند. اما بعداً مأموریت آنها تغییر پیدا کرد و قرار بر این بود که حملات مهلکی را در آلمان علیه تأسیسات نیروهای آمریکایی انجام بدهند. آنها با رهبران بلندپایه داعش در سوریه و افغانستان در تماس بودند و از آنها دستور می‌گرفتند.

 

یکی از دستگیر شدگان عهده‌دار یک مأموریت تروریستی قتل در آلبانی شده بود که پاداش آن ۴۰هزار دلار بود. علاوه بر این، همین شخص دستورالعمل‌های تولید مواد انفجاری غیرمتعارف و چاشنی‌های مربوطه را تهیه و برخی الزامات مورد نیاز را خریداری کرده بود. او با یک نفر دیگر از دستگیر شدگان برای انجام عملیات تروریستی در آلبانی به این کشور رفتند اما مأموریت آنها در مدت کوتاهی شکست خورد و به آلمان بازگشتند.

 

واضح است که وزارت اطلاعات آخوندها و نیروی تروریستی قدس، داعش را برای یک طرح تروریستی علیه خانم مریم رجوی و اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران در اشرف۳ در آلبانی به کار گرفته بودند. از این پیش‌تر، توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت در تیر ۹۷ و توطئه انفجار و ترور در مراسم مجاهدین در نوروز ۹۷ با حضور خانم مریم رجوی و شهردار جولیانی که نخست‌وزیر آلبانی آنرا در ۳۰فروردین ۹۷ افشاء کرد، شکست‌خورده بود. آلبانی تاکنون در چند نوبت سفیر و دیپلمات ‌تروریستهای رژیم را از این کشور به‌خاطر همین جرایم تروریستی اخراج کرده است.

 

در ۱۸دیماه ۹۸ خامنه‌ای گفت: در «یک کشور اروپایی، یک کشور کوچک اما شریر واقعاً خبیث در اروپا، یک عنصر آمریکایی با یک تعداد ایرانی مزدور، وطن‌فروش، جمع شدند دور هم علیه جمهوری اسلامی بنا کردند برنامه‌ریزی کردند و نقشه درست کردند. نقشه هم همان چیزی بود که ما چند روز بعدش در قضایای بنزین دیدیم».

 

رژیم آخوندها همزمان با طرح‌های تروریستی، کارزار شیطان‌سازی علیه مجاهدین و مقاومت ایران را با به خدمت گرفتن شبکه «خبرنگاران دوست» تشدید کرده است تا برای جنایت زمینه‌سازی کند.

 

مقاله سفارش داده شده در اشپیگل ۱۶فوریه ۲۰۱۹(۲۷بهمن ۹۷ کمی قبل از سفر تیم تروریستی داعش به آلبانی) یک نمونه گویاست. در سوتیتر این مقاله نوشته بود: «اعضای دولت ترامپ از یک سکت سیاسی حمایت می‌کنند که خواهان سرنگونی رژیم تهران است. بیش از ۲۰۰۰تن از نفرات آن در یک کمپ در آلبانی زندگی می‌کنند، جداشدگان از شکنجه و ترور روانی صحبت می‌کنند». در متن مقاله نیز با هیستری پنهان‌ناکردنی نوشته بود مجاهدین سه بار در هفته تمرین می‌کنند که «گلوها را با چاقو از هم بدرند، دستها را بشکنند، چشم‌ها را با انگشت از حدقه در بیاورند و دهانها را پاره کنند. این چیزها را جدا شدگان شرح می‌دهند».

 

پیام بسیار روشن است، جای تعجب ندارد که یک چنین «سکت سیاسی» مورد حملات تروریستی و انتقامجویانه قرار بگیرد! به‌خصوص که عاملان، غیرایرانی و به‌خصوص داعشی باشند که برای همین هدفها با پاداشهای ۴۰هزار دلاری زیر قبای آخوندها خزیده‌اند. اما افترائات علیه مجاهدین به‌قدری مفتضح بود که دادگاه هامبورگ اشپیگل را محکوم کرد.

 

به خدمت گرفتن داعش برای سوءقصد علیه خانم رجوی و مجاهدین در آلبانی به موازات شیطان‌سازیها مدار جدیدی از خصومت دیوانه‌وار رژیم غرقه در بحران آخوندی را با مقاومت ایران به اثبات می‌رساند. رژیم آخوندها بقای خود را در نابودی و فنای مقاومت ایران و تنها جایگزین دموکراتیک می‌بیند.

 

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت خواهان افشا و انتشار تمام جزئیات این پرونده توسط ارگانها و مقامات ذیربط در آلمان برای اطلاع افکار عمومی است.

 

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۲۸فروردین ۱۳۹۹(۱۶آوریل ۲۰۲۰)

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/77acfaa4-b381-4b2c-8776-8bae919f7cad"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات