728 x 90

خامنه‌ای و پوشاندن فضیحت از اتاق ضدویروس

بعد از مرگ دهها تن بر اثر ویروس مرگبار، سرانجام خامنه‌ای به صحنه آمد. اما در وحشت از ویروس، در اتاق استریل و دربسته چند لحظه ظاهر شد و مأیوسانه گفت: «ان‌شاءالله زودتر کلک این ویروس منحوس گرفته بشود».

او که پس از هلاکت سردژخیم قاسم سلیمانی به مجلس فرمان داد از صندوق ذخیره توسعه ۲۰۰میلیون یورو به سپاه تروریستی قدس پرداخت شود، هیچ اشاره‌ای به مشکلات مردم و بیمارستانها و پزشکان نکرد.

گزارش رینگ از کرونا - دکتر محبی، فوق تخصص جراحی: «ببینید الآن مراجعات بسیار بیشتر شده. ما به انواع تجهیزات نیاز داریم... لباس، کفش، گان عینک اینها چیزهایی هست که ما نیاز داریم لوازم دارویی ما نمی‌توانیم با یک دستکشی که یک بیمار رو معاینه می‌کنیم برای بعدی از دستکش دیگری استفاده کنیم»...

خامنه‌ای نگفت در حالی که مردم برای یک عدد ماسک ساعتها دوندگی می‌کنند، چگونه میلیونها ماسک مجانی به چین فرستاد.

آخوند روحانی ۷اسفند ۹۸: «امکانات لازم در کشور وجود دارد؛ پزشک و متخصصان لازم هم داریم».

گزارش رینگ از کرونا - دکتر محبی، فوق تخصص جراحی: «اگر امکانات در بیمارستانها موجود بود می‌فهمیدیم که کرونا وارد کشور شده».

هنوز خامنه‌ای و روحانی نمی‌گویند ویروس چه زمانی و چگونه وارد شد؛ فقط درغ و فریب و حرفهای بی‌محتوا.

خامنه‌ای: «دوست داشتم که این تشکر قلبی خودم را به همه‌ برادران و خواهران محترم پزشک و پرستار و کادرهای درمانی عرض بکنم».

بله! خامنه‌ای هم به صحنه آمد اما هیچ پاسخی به هزاران سؤال و ابهام مردم در انتشار ویروس مرگبار نداد، بودجه‌ای اختصاص نداد و راه‌حلی هم نداشت.

گزارش رینگ از کرونا - دکتر محبی، فوق تخصص جراحی: «الآن شرایطی هست که نیروهای ما یه مدتی از نظر امکانات حقوقی و مسائل مالی کارانه‌هاشون هم عقب‌ افتاده بود مشکلات مالی پرسنل رو حل بکنند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8d800b95-fe65-413e-bd3a-88cc90c6a2e8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات