728 x 90

خامنه‌ای؛ سنگدلی، دجالگری و درماندگی

روز یکشنبه سوم فروردین، خامنه‌ای در وحشت از خشم انفجاری مردمی که در فقدان دارو و درمان کرونا در کف خیابان‌ها پرپر می‌شود، سراسیمه به صحنه آمد و بدون هیچ اشاره‌ای به هزاران قربانی بر اثر پنهان‌کاری مجرمانه رژیم، گفت: «چند بار تا حالا سران آمریکا گفته‌اند که ما حاضریم که از لحاظ درمان و دارو به شما کمک کنیم. چند بار تکرار کردند فقط شما از ما بخواهید تا ما به شما از لحاظ دارو و درمان کمک کنیم».

از این‌جا به بعد وارد سفسطه آخوندی می‌شود. یک فرضیه ذهنی را پیش می‌کشد و روی آن حکمی قطعی صادر می‌کند: «شما آمریکایی‌ها متهمید به این‌که این ویروس را شما تولید کردید. من نمیدونم چقدر این اتهام حقیقی است... ممکنه داروی شما یک وسیله‌ای باشد برای این‌که این بیماری را بیشتر گسترش بدهد... بنابراین این چیزی نیست حرفی نیست که کسی از ملت ایران این را قبول کنه».

به این ترتیب روی فرض ممکن است توطئه باشد حکم قطعی نپذیرفتن دارو برای مردم بی‌دفاع را صادر کرد.

چند روز قبل یک کارشناس حکومتی به‌نام رضا ملک‌زاده در پاسخ به توطئه آمریکا در انتقال ویروس گفت: «برآوردهایی که ما داریم این‌طور نیست... خود آمریکا بیش از همه از این ویروس آسیب خواهد دید».

هیولای جنایتکار به‌جای پاسخ پنهان‌کاری، اول جنایت‌ را بالکل انکار کرد و پس از افشای دروغ بزرگ، پای دشمن بیرونی را وسط کشید.

«در حکومتهایی که دارای نظام‌های ایدئولوژیک هستند هر اتفاق و رویدادی را اول انکار می‌کند بعد اون را ارجاع می‌دهد به دشمن بعد کم‌ءکم دنبال نفوذی می‌گردد و بعد دنبال اعتراف پخش کردن».(ابراهیم اصغرزاده، عضو سابق مجلس آخوندی)

خامنه‌ای نمی‌خواهد ابعاد بزرگ فاجعه توسط پزشکانی که برای کمک می‌آیند برملا شود و مردم دوباره شعار دهند دشمن ما همین‌جاست دروغ میگن آمریکاست.