728 x 90

حمایت سناتور جیم اینهاف از حملات هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران

سناتور جیم آینهوف
سناتور جیم آینهوف

سناتور جیم اینهاف از اوکلاهما و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا روز جمعه ۸ اسفند از حمله هوایی شب گذشته آمریکا در سوریه و هدف قرار دادن شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران حمایت کرد. وی در بیانیه‌یی که در وبسایت خودش منتشر شده نوشت:
«حملات اخیر نیروهای نیابتی رژیم ایران به پرسنل آمریکایی و ائتلاف در عراق اصلاً چیز جدیدی نیست، اما نباید با آنها مدارا شود. من از تصمیم پرزیدنت بایدن و وزیر آستین برای استمرار رویکرد دولت قبلی در حسابرسی از آنها حمایت می‌کنم. حملات دیروز واکنش صحیح و متناسبی برای حفاظت از جان آمریکاییان بود و من چشم انتظار اطلاعات بیشتری در مورد واکنش دولت به رویکرد تهاجمی ایران هستم.

این واقعیت که رژیم ایران، کمی بعد از این‌که دولت قصد خود برای ادامه مذاکرات با تهران را اعلام کرد، انتخاب نمود که اوضاع را تشدید کند، نادیده انگاشته نشده است. امیدوارم که دولت استراتژی کنونی خود در زمینه مذاکره با رژیم ایران را مورد باز بینی قرار داده و در یک رویکرد دو حزبی با کنگره کار کند و از این طریق به حمایت ایران به تروریسم و نیز به برنامه اتمی و موشکی‌اش رسیدگی کند. ما نمی‌توانیم تحریم‌های کشوری را لغو کنیم که به هدف قرار دادن و کشتن آمریکاییان و هم‌پیمانان ما ادامه می‌دهد».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/7a284bd1-4dde-4f05-b464-bc11625609fd"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات