728 x 90

جنگ و دعوای درون نظام بر سر FATF

FATF
FATF

درحالیکه آخوند روحانی خواستار تصویب هر چه سریع‌تر لوایح اف.ای.تی. اف در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند، جلسه این مجمع که قرار بود روز چهارشنبه ۱۸فروردین برگزار شود به بهانه کرونا لغو شد.

این در حالیست که در همین روز هم جلسه هیأت دولت روحانی و هم جلسه مجلس رژیم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری انتخاب رژیم روز چهارشنبه محمد صدر عضو این مجمع از باند روحانی، هشدار داد عدم تصویب اف.ای.تی. اف در شرایط فعلی فقط وضعیت را سخت‌تر می‌کند.

از سوی دیگر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ثابت می‌کنم که FATF وضع را بهبود نمی‌بخشد و برای ما مضر است هنوز می‌گویم خطر FATF بیشتر است.

به گزارش روزنامه فرهیختگان رژیم، وی در وحشت از فوران خشم مردم علیه رژیم، اضافه کرد: وضعیت مردم آن‌قدر خراب است که حکومت ملزم است حتی احکام اولیه و اصول اساسی را زیرپا بگذارد اگر حکومت این کار را نکند ممکن است آن اتفاقی رقم بخورد که نباید شود. من در آبان‌ماه و پیش از آن اتفاقات عنوان کردم که باید سبد غذا و بهداشت به مردم بدهید اگر نکنید باید منتظر شورش تهیدستان باشید. اکنون هم می‌گویم خطر بیشتر است.

احمد توکلی هم‌چنین گفت: در طول ۴۰سال گذشته ما هیچ‌گاه از این میزان فعلی پایین‌تر نبوده‌ایم و اکنون در حداقل‌ترین میزان ممکن از نظر اعتماد مردم به حکومت قرار داریم.