728 x 90

جنگ باندهای رژیم در وحشت از قیام و سرنگونی - آخوند روحانی: با دولت و مجلس اقلیت نمی‌شود توان حل مشکلات ایجاد کرد

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند حسن روحانی در دیدار با گروهی از خبرنگاران رژیم گفت: اگر پیشرفته‌ترین سلاحها و سپاه و بسیج داشته باشیم ولی حمایت مردم را نداشته باشیم، شکست می‌خوریم.

وی افزود: یکی از مشکلات حوادث چند ماه اخیر، ایجاد شکاف عمیق اجتماعی بود. مسئولان بدانند نارضایتی‌ها باید چاره‌جویی شود... با دولت و مجلس اقلیت نمی‌شود انسجام داخلی و توان حل مشکلات ایجاد کرد. کلید حل مشکلات امروز بازگشت به انتخابات رقابتی با حضور گسترده مردم در صحنه است.

مجلس اول بهترین دوره در تمام ادوار مجالس بود؛ همه گروهها و جریانهای در آن شرکت کردند... سال۱۳۵۸ الگوی خوبی است که می‌توان به آن رجوع کرد و امیدوارم انتخاباتی که سال آینده برگزار می‌شود و دیگر انتخابات پیش رو، با عمل به قانون اساسی و وظیفه نظارتی شورای نگهبان و اتکا به مجاری قانونی تأیید صلاحیتها، در چنین فضایی برگزار شود تا با اتکا به قدرت مردم بتوان کشور را از این شرایط سخت عبور داد.

آخوند روحانی گفت: ما چاره‌ای نداریم جز این‌که نظام را حفظ و آن را درست کنیم. نظام متعلق به این و آن نیست، نظام متعلق به همه است. مردمی که از ما برگشتند را باید برگردانیم. حتی اگر حاکمیت یکدست می‌شود باید مسیری طی کند که مورد پذیرش همه مردم باشد.

(سایت حکومتی انتخاب ۱۲بهمن)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2f2e4913-03fe-41fc-91a8-13da2aff0311"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات